Příliš mokrá při styku

Anonymní
9.11.20 22:08

Příliš mokrá při styku

Zdravím, jdu za Vámi pro radu.
Mám 19 let, sexuálních zkušenosti moc nemám. Teď mám ale nového přítele. Při sexu s nim jsem hodně mokrá, nevím co s tím dělat. Vím, že většinu žen trápí pravý opak, ale já jsem opravdu extrém.
Přítel se mi v opilosti přiznal, že jsem mokrá až příliš a po nějaké době styku téměř nic necítí.
Teď jsem z toho smutná, trápí mě to, ale nevím, co s tím dělat. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14195
9.11.20 22:28

Kokikrat to ještě budeš zakladat? Nic s tím neuděláš, najdi si nabíječe, který to uvidí jako přednost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 22:32

@lachtanice86 pro jistotu ještě 3×, aby si toho všimly dámy, které umí opravdu poradit.

• Citovat
  • Nahlásit
14195
9.11.20 22:41
@Anonymní píše:
@lachtanice86 pro jistotu ještě 3×, aby si toho všimly dámy, které umí opravdu poradit.

Co se ti na tom nezdá? Tak to máš a nic s tím neuděláš. Ale jasný, v tvém věku se nedivím.. časem ti to dojde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8085
9.11.20 23:34
@Anonymní píše:

Víš, že jdeš proti pravidlům že ano? Na tvůj „topic“.. skoč si za gyndarem, sexuologem nebo něco..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
9.11.20 23:38

Časem to vyšumi samo. U mě zlom nastal ve 20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 05:04

Já to mám stejně, ale nikdy to chlapům nevadilo :nevim: naopak, byli nadšeni. Ale já měla dost zkušené sexuální partnery. Má tvůj přítel zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 07:32

Je fakt, že při přílišné lubrikaci je problém, že chlap prostě už ten sex neciti. Je to jak házet šišku salámu do chodby. Zajdi na gyndu. Snad ti tam poradí.

• Citovat
  • Nahlásit
1410
10.11.20 07:51

Tak jedině omezit předehru nebo použít při sexu ubrousky, i když to asi není nic moc. A před sexem se důkladně umýt i uvnitř, prý potom je zvlhčení nižší. Jinak další rady nejsou. Možná je přítel málo vybaven a Ty jsi pro něj široká. Nicméně je pravda, že při nadměrné vlhkosti penis není cítít a ani muž nic moc necítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
10.11.20 08:06

Jestli můžu trochu přispět z pohledu uživatele. ;)

Pokud žena zapojí svaly pánevního dna, tak by myslím neměl vznikat problém typu „házet šišku salámu do chodby“ :mrgreen:
Ale ne každá to dělá, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.20 08:27

Ahoj,
taky bych potvrdil, že to jak se v tobě cítí můžeš ovlivnit… užívej si to po svém a až příjde řada na něj, tak stáhni svaly… poznáš, že to ucítí.
Taky bych řekl, že pokud se „nestahuješ“, tak to asi dost neprožíváš - vlhkost znamená vzrušení, stažení je nástup orgasmu - při milování to na tom svým chlap pozná - takže, když buším do špatného místa, málo, moc, ve špatném rytmu, tak to stažení nepříjde a je to jen bušení o ničem… chce to šikovnost (tohle si přeci můžeš ověřit i sama na prstech).

Jo a není to vada… poznal jsem i holku, na kterou když to šlo, tak mě těsně před orgasmem celého zlila (min. dvě deci, jak kdy)… bylo to vášnivý, nehraný, vzrušující - na poprvé jsem se lekl : o ) a bál jsem se jí lizat do konce, když jsme nebyli doma.

Tedy rada…: musí se snažit víc, když v tobě plave. Ty na to nemysli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2875
10.11.20 08:29
@aquarian píše:
Jestli můžu trochu přispět z pohledu uživatele. ;)Pokud žena zapojí svaly pánevního dna, tak by myslím neměl vznikat problém typu „házet šišku salámu do chodby“ :mrgreen:
Ale ne každá to dělá, no.

Ale zase když se soustředíš na stahování svalů, tak se neuvolníš k orgasmu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.20 08:32
@akavi píše:
Ale zase když se soustředíš na stahování svalů, tak se neuvolníš k orgasmu. :nevim:
… a nebo se budeš trochu soustředit na stahování… to ho začne vzrušovat a poznáš, že to na něj jde… a to vzruší i tebe a pak si to krásně prožijete spolu v jeden okamžik!!! : o ))) Tak to mám rád : o )
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
10.11.20 08:34
@akavi píše:
Ale zase když se soustředíš na stahování svalů, tak se neuvolníš k orgasmu. :nevim:

No a taky hlavně bych řekla, že většina žen vaginální orgasmus nemá, tak těžko může partner říct, že ona to asi dost neprožívá, protože nestahuje svaly…No neprožívá, ale tak to bohužel dle statistik ca. 80 % žen má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
10.11.20 08:36
@Je-li-to-4-you píše: … a nebo se budeš trochu soustředit na stahování… to ho začne vzrušovat a poznáš, že to na něj jde… a to vzruší i tebe a pak si to krásně prožijete spolu v jeden okamžik!!! : o ))) Tak to mám rád : o )

No vidíš, a některé ženy tu psaly, že vaginální orgasmus nemají vůbec, ale aby byl partner spokojený, tak začnou ty svaly stahovat a on si myslí, jak je spokojená, ale ono jaksi nic. Prý takto řada žen i podvádí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama