Přítelova ex

Anonymní
9.11.20 14:08

přítelova ex

Ahoj holky, mám takový dotaz.
Můj přítel chodil s jednou slečnou cca 3 roky, bydlela u něj a i s ním pracovala.
Pak se rozešli a půl roku později jsme byli spolu, jenže jsem se k němu nastěhovala a ona tam měla ještě nějaké věci, zrovna ve skříni kam jsem si měla věci nastěhovat já, což mě docela naštvalo :pocitac: přítel hned vše vyhodil, nebo někam uložil
Další věc která mě naštvala že u jeho babičky v obývaků mají celá rodina foto od jeho ségry z promocí a ona je tam s ním, chápu to ale prostě :nevim:
další věc byla že jeho mamka mi zezačátku řikala jejím jménem protože se spletla, takže 3× to bylo Lucko 8o Potom další věc že, mi jeho mamka chtěla ukázat jejich psa který umřel ale na fotce byla ta jeho ex s tím psem :palec: pak teda maminka prohlásila že najde fotku kde je ten pes sám, bez ní.
Chápu že je to třeba zbytečné řešit, ale občas na to myslím a mám chuť odjet někam hodně rychle do prdel* :lol: :lol: nezažila jste to taky? Něco podobného?
Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.11.20 14:10

Jasne, také jsme si prohlíželi fota u tchyně a tam byla na fotce pritelova bejvala se kterou byl 6let. Beru to tak, ze je teď se mnou a zbytek neřeším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3231
9.11.20 14:11

Jako sorry, ale ten kluk má nějakou minulost. S ex zažil spoustu důležitých věcí a tak se bude takhle občas vracet. To, jestli zažije další důležité věci s tebou, záleží i na tvém chování. A zatím se prezrntuješ jako žárlivá hysterka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
9.11.20 14:12

A jak dlouho jsi s tim pritelem ty? Kazdy ma svoji minulost, bud to budes respektovat, nebo se trap nad tim, co ma za fotky vystavene jeho babicka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19727
9.11.20 14:16

On ma minulost, tu nesmaze. Ona byla nejakou dobu soucast jejich rodiny. Jedine co by me stvalo je to pleteni jmena, ale stane se no, kdyz to neni porad. Nejake fotky bych neresila. Ty snad nemas zadneho ex, se kterym bys mela fotku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.20 14:20

A teď si představ, že já i spím v posteli, kde spala ex-

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94

Asi jí jeho příbuzní měli rádi-přenes se přez to jestli ti za to stojí on i jeho rodina a vybuduj si pozici svojí stabilitou, loajálností a láskou k němu i jeho rodině, časem exfotky uklidí a vystaví tvoje. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64856

Ty jsi si sebou hodně nejistá, co? Co zkusit nějakou psychoterapii a naučit se mít ráda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
9.11.20 14:22

To je život-postele se tak často nemění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95299
9.11.20 14:23

Tak byli na ni zvyklí, patřila do jejich životů. S tím nic nenaděláš. Já mám dodnes doma album fotografií s bývalým, s kterym jsem prožila kus života ještě před manželem.
Vem si kdyby s ní měl dítě a zasahovalo by to do vašeho každodenního života, to by bylo horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19727
9.11.20 14:24

@mosaika tak copa radi, ale holt se pripletla na důležité fotky :D pise, ze je tam na promoci pritelovo segry atak :D ja mam taky ex na fotkach treba z mamy svatby a nehodlam ty fotky roztrhat nebo vyhodit, protoze je na nich nahodou i ex no, současného partnera by nenapadlo to resit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4015
9.11.20 14:25

Bávalá patří k části jeho života, byla pro něj důležitá. Přijmi to tak, byli spolu a už nejsou. Ale nesnaž se ty roky mu vzít a vymazat…

Postarej se úsmyvy, dobrou náladou a zájmem, abys patřila do rodiny partnera Ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18820
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz.
Můj přítel chodil s jednou slečnou cca 3 roky, bydlela u něj a i s ním pracovala.
Pak se rozešli a půl roku později jsme byli spolu, jenže jsem se k němu nastěhovala a ona tam měla ještě nějaké věci, zrovna ve skříni kam jsem si měla věci nastěhovat já, což mě docela naštvalo :pocitac: přítel hned vše vyhodil, nebo někam uložil
Další věc která mě naštvala že u jeho babičky v obývaků mají celá rodina foto od jeho ségry z promocí a ona je tam s ním, chápu to ale prostě :nevim:
další věc byla že jeho mamka mi zezačátku řikala jejím jménem protože se spletla, takže 3× to bylo Lucko 8o Potom další věc že, mi jeho mamka chtěla ukázat jejich psa který umřel ale na fotce byla ta jeho ex s tím psem :palec: pak teda maminka prohlásila že najde fotku kde je ten pes sám, bez ní.
Chápu že je to třeba zbytečné řešit, ale občas na to myslím a mám chuť odjet někam hodně rychle do prdel* :lol: :lol: nezažila jste to taky? Něco podobného?
Děkuji :srdce:

asi kolem sebe vysíláš hodně nejisté emoce a frustraci. Jako je normální, že se ze začátku spletou ve jméně, i že mají někde společné foto. Jestli ale budeš reagovat přehnaně, zařadí si tě do kategorie ne zrovna příjemné a vítané návštěvy.

Že spíš v posteli, kde spala ona ti nevadí? že piješ ze stejného hrnku, jako dřív ona? že jezdíš ve stejném autě? že má borec stejné kusy oblečení jako s ní? nedej bože, že mu je koupila? Ty tři roky vymazat nejdou, buď to budeš akceptovat nějak na úrovni, nebo to blbě dopadne. Zapracovala bych na tom, pokud nechceš o kluka přijít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94

Bud ráda že v té posteli nikdo před tebou neumřel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5270
9.11.20 14:26

3 roky jsou holt 3 roky.. Něco spolu zažili, je v jejich minulosti. To už jim neodpares.. Zbytečně se v tom nebabrej, je to naprosto normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama