Jak se taktně rozejít?

Anonymní
10.11.20 15:24

Jak se taktně rozejít?

Holky mám problém, v březnu jsem se rozešla s ex přítelem, měla jsem pocit, že se mi málo věnuje a žárlila jsem na jeho práci. V tu dobu mu přibylo ještě více pracovních povinností vzhledem k pandemii a já podlehla zájmu kolegy, který měl o mě už dlouho zájem. Bohužel mě ulovil, ale já velmi brzy zjistila, jaká to byla chyba. On se o mě sice zajímá, na rukou by mě nosil, ale je nepoužitelný. Vnímám ho jak nejlepší kámošku, ale není to chlap pro mě a brzy mi došlo, že na ex nemá. Jenže on je tak hodný a zároveň nehodlá pochopit, že se k sobě nehodíme a na každý náznak reaguje ještě větším snažením až dolejzáním. Já to musím ukončit, ale nechci mu ublížit on je hodný, ale chybí mu sebereflexe a nepřizná si, že to mezi námi nemá cenu. Připadám si hrozně, jako kdybych ho využila k tomu, abych zjistila, co jsem měla doma a začala si vážit toho co jsem měla. Je to o to těžší, že on se ničím neproviňuje, je stejný jako jsem ho znala, ale jeho plus je pouze jedna věc, která mi v předchozím vztahu chyběla. Jenže tam mi chybělo jen toto, všechno ostatní fungovalo, tady je to naopak. Jak mu co nejcitlivěji vysvětlit, že půjdeme od sebe? Ke všemu to má ještě jednu jobovku, jsem těhotná, vím to pár dní a kromě mě to ví ex. Rekl, že přijme dítě za svoje, ale nikdo se to nedozví. Nám se společné dítě nedařilo. Takže potřebuji to rychle vyřešit, aby nebylo nikomu nic nápadné. Možná jste některá řešila něco podobného a budete mi vědět poradit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16074
10.11.20 15:34

Slušnej pokus, ale chce to ještě malinko přidat pod kotlem :palec:

tak jako předstírám, že tomu věřím…no podle popisu současný kolegopřítel půjde jako slepice po flusu, aby dokázal svoje otcovství a všichni se dozvěděli, že ex je jen paroháč s kukačkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
10.11.20 15:36

Uff, jen aby tě ex nevyšplouch a pak ti neřekl, že tě s „outěžkem“ nechce. Ale pokud tomu věříš tak bych řekla současnému, že jsi zjistila, že váš vztah nefunguje a vracíš se zpět k původnímu partnerovi. Případně, že už ses k němu vrátila, taková drobná milosrdná lež.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1947
10.11.20 15:36

Resis, jak odkopnout tu „nejlepsi kamaradku“ co nejdriv, abys mu mohla zatajit dite? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1947
10.11.20 15:39
@pohledzdruhestrany píše:
Slušnej pokus, ale chce to ještě malinko přidat pod kotlem :palec:tak jako předstírám, že tomu věřím…no podle popisu současný kolegopřítel půjde jako slepice po flusu, aby dokázal svoje otcovství a všichni se dozvěděli, že ex je jen paroháč s kukačkou
:lol: Vzdyt jsou spolu uz od brezna, urcite otehotnela pres HA a kondom taky praskl, to nikdo nemohl cekat. :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
10.11.20 15:40

To víš ty trolliku. Zabilas to tím mimiskem. Příště trochu uber.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16074
10.11.20 15:41
@Silverine247 píše: :lol: Vzdyt jsou spolu uz od brezna, urcite otehotnela pres HA a kondom taky praskl, to nikdo nemohl cekat. :mrgreen:

a kámoška vůbec ale vůbec neumí počítat a je úplně blbá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
10.11.20 15:52
@Anonymní píše:
Holky mám problém, v březnu jsem se rozešla s ex přítelem, měla jsem pocit, že se mi málo věnuje a žárlila jsem na jeho práci. V tu dobu mu přibylo ještě více pracovních povinností vzhledem k pandemii a já podlehla zájmu kolegy, který měl o mě už dlouho zájem. Bohužel mě ulovil, ale já velmi brzy zjistila, jaká to byla chyba. On se o mě sice zajímá, na rukou by mě nosil, ale je nepoužitelný. Vnímám ho jak nejlepší kámošku, ale není to chlap pro mě a brzy mi došlo, že na ex nemá. Jenže on je tak hodný a zároveň nehodlá pochopit, že se k sobě nehodíme a na každý náznak reaguje ještě větším snažením až dolejzáním. Já to musím ukončit, ale nechci mu ublížit on je hodný, ale chybí mu sebereflexe a nepřizná si, že to mezi námi nemá cenu. Připadám si hrozně, jako kdybych ho využila k tomu, abych zjistila, co jsem měla doma a začala si vážit toho co jsem měla. Je to o to těžší, že on se ničím neproviňuje, je stejný jako jsem ho znala, ale jeho plus je pouze jedna věc, která mi v předchozím vztahu chyběla. Jenže tam mi chybělo jen toto, všechno ostatní fungovalo, tady je to naopak. Jak mu co nejcitlivěji vysvětlit, že půjdeme od sebe? Ke všemu to má ještě jednu jobovku, jsem těhotná, vím to pár dní a kromě mě to ví ex. Rekl, že přijme dítě za svoje, ale nikdo se to nedozví. Nám se společné dítě nedařilo. Takže potřebuji to rychle vyřešit, aby nebylo nikomu nic nápadné. Možná jste některá řešila něco podobného a budete mi vědět poradit.

Hele, to se mi stává furt, že opustím dlouhodobý vztah, nechám se zbouchnout a pak se vrátím, abych vychovávala to dítě s tím původním, se kterým se nám nedařilo…
To je hned.

Trolle :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17088
10.11.20 15:53
@Anonymní píše:

wooooooow, ty musis byt uzasna, chlapi o sebe navzajem zakopavaji, jak se snazi navzajem predehnat, aby se mohli hrat ve vysluni tve prizne. Ty exovi zahnes, protoze te pali dobre bydlo, upletes si decko s jinym a ex nevaha, aby te prijal nazpet s otevrenou naruci a uz se pta, kde ma podepsat miminku rodny list?

Tyyyyy jo, jses fakt bohyne.

Tebe bych hnala svinskym krokem, kdybys byla z mem zivote.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17088
10.11.20 15:55
@karkarka píše:
To víš ty trolliku. Zabilas to tím mimiskem. Příště trochu uber.

tady pohled si mysli, ze mela prave pridat. Myslis, ze ubrat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 15:56

Já se nepřišla dohadovat jestli jsem nebo nejsem troll. Kdo tomu nevěří, nemusí reagovat a už vůbec to dál číst. Tyhle odpovědi mě fakt nepomůžou. Neotěhotněla jsem schválně a ano přes HA. Přece si neudělám vedomně dítě s někým s kým nepočítám. S ex jsme se sice o ditě chvili pokoušeli, ale hlavně na jeho popud, to byl taky jeden z důvodů, proč jsme se odcizili. Já nechtěla ještě nic podstupovat, chtěla jsem tomu nechat volný průběh a pak to mezi námi šlo s kopce, byl v práci ještě více, dodělala to pandemie a bylo. V té době, kdy jsme se začali odcizovat jsme se zase chránili. Moje těhotenství není ale teď podstatné, musím vyřešit vztah s nynějším přítelem. Uvedla jsem to proto, aby bylo jasné, že nemám čas otálet. Od sebe bychom šli tak jako tak, akorát teď mám velký důvod to rozseknout a neprodlužovat.

• Citovat
  • Nahlásit
1279
10.11.20 15:58

Tak mu řekni že jsi byla neverna s ex a vracíš se k němu, třeba ho pak ani nenapadnou testy otcovství :potlesk: A doufej, že děcko bude mít víc rozumu než ty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 16:03
@warita píše:
wooooooow, ty musis byt uzasna, chlapi o sebe navzajem zakopavaji, jak se snazi navzajem predehnat, aby se mohli hrat ve vysluni tve prizne. Ty exovi zahnes, protoze te pali dobre bydlo, upletes si decko s jinym a ex nevaha, aby te prijal nazpet s otevrenou naruci a uz se pta, kde ma podepsat miminku rodny list?

Tyyyyy jo, jses fakt bohyne.

Tebe bych hnala svinskym krokem, kdybys byla z mem zivote.

Tak to není, překrurčuje to. Nikomu jsem nezahla, se současným přítelem jsem si začala po rozchodu, odstěhovala jsem se k němu. Nemyslím si, že jsem bohyně, ale udělala jsem chybu, oba jsme udělali chyby, my jsme si to vyjasnili a z chyb se poučili. A nejsem žádná poběhlice, mám druhý vztah, ten první trval přes deset let. Bohužel k tomu, aby jsme si uvědomili, že k sobě patříme jsme asi potřebovali být od sebe. Vůči současnému příteli je to nefér, já to takto naplánovala, začala jsem si s ním, že on bude ten pravý. Imponoval mi ten zájem. Bohužel dnes to vidim uplně jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
434
10.11.20 16:05

Kopneš slušného člověka do zadku a ukradneš mu dítě? No ty jsi hotový poklad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
10.11.20 16:05
@warita píše:
tady pohled si mysli, ze mela prave pridat. Myslis, ze ubrat? :think:

Mě to přijde až moc. Chlapi se perou o její lůno. Plus ten mimísek. No comment.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama