Puchýřky na prdelce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 13:01
Puchýřky na prdelce

Ahoj, malému se udělali tyto puchýřky ráno jsem volala Dr. a ta mi řekla ať mažu Imazolen, ale nějak se mi to nelíbí vlastně mi ani neřekla co to je. Máte s tím někdo zkušenost? :( za jak dlouho to zmizí? Děkuji

Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 16.01.19 13:10

Přestaň používat vlhčené ubrousky, myj en čistou vodou a nech vždy důkladně oschnout. Můžeš klidně mazat tím Imazolem, tím nic nezkazí s. A tu fotku dej pryč, nikdy nevíš kdo se na to dívá a co s tím může dělat…

tumpach
Kelišová 6542 příspěvků 16.01.19 13:13
@Adelka951 píše:
Přestaň používat vlhčené ubrousky, jsi jen čistou vodou a nech vždy důkladně oschnout. Můžeš klidně mazat tím Imazolem, tím nic nezkazí s. A tu fotku dej pryč, nikdy nevíš kdo se na to dívá a co s tím může dělat…

souhlasím fotku pryč, napiš adminům - jinak smazat nejde, udělám pro tebe @admin - prosím smazejte fotku zakladatelce kvůli připadným ůchylům, pedofilům :), děkuji ii za ní
jinak se vy.er na ubrousky a umývej zadeček vodu :), moc ho nedrhni, a možná bych zkusila i ten bepanthen :) :think:

xjuklickova
Kelišová 5248 příspěvků 1 inzerát 16.01.19 13:25

Je opruzeny a to dost, voda, bez plen, imazol neni úplně špatný.
Na fotce neshledavam nic co by se melo cenzurovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 13:31
@xjuklickova píše:
Je opruzeny a to dost, voda, bez plen, imazol neni úplně špatný.
Na fotce neshledavam nic co by se melo cenzurovat.

Malý ještě opruzeny nebyl, takže nemam zkušenost. Dr. říkala, že to může být i kvasinka. Nic nového nemáme, pleny, ubrousky, krém, mýdlo.. Pořád používáme to samé :think: :nevim:

KamisB
Kelišová 6882 příspěvků 16.01.19 13:35

Opravdu zkus vynechat ty ubrousky a klidně i mýdlo.
Nebo to taky mohlo udělat nějaký jídlo, jakoby alergie.
Mazat jak píší holky, bepanthen je dobrý, ale může to pálit, tak zkusit něco vystřídat.

ka2ka
Extra třída :D 13767 příspěvků 16.01.19 13:40

je to opruzený pomáhá i bepanthen

Sierraa
Nováček 9 příspěvků 16.01.19 13:41

Nam se osvedcil Aviril,zabira pomerne rychle. A urcite vynechat vlhcene ubrousky a umyvat pouze vodou a poradne vysusit,casto prebalovat. Malej na opruzeniny netrpel,az kdyz zacal jist „normalni“ jidlo,obcas se objevi :-|

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 4 inzeráty 16.01.19 13:51

Taky bych tipovala opruzeniny, tehdy jsem to taky fotila :) a vypadalo to stejně. Doporučuji to, co tu padlo - úplně vynechat kupované vlhčené ubrousky. Lze nahradit tak, že v lékárně koupíš netkanou textilii perlan, doma si do nějaké misky dáš převařenou vodu a nastříhaný perlan do ní budeš namáčet. (Mám doma poměrně velký přebalovací pult, takže vedle podložky mám misku na převařenou vodu, kterou každé ráno měním, a při přebalování vždy namočím nastříhané kousky perlanu a těmi otřu + nenamočenými vysuším). Získáš vlhčené ubrousky, ale bez chemie ;). Nebo otřít navlhčenou látkovou plenkou. Perlan je sice drahý, ale vydrží fakt dlouho, dá se prát, anebo nepoužitý, který zbyde, použít třeba namísto hadru či utěrky. Základem je pak dítě důkladně osušit a nechat prdelku větrat, já u každého přebalení hlídala aspoň 10 min. Měla jsem fobii, že mi dítě bude čůrat po bytě, takže jsem ho buď omotala látkovou plenou či mu ji dala kolem necudných partií a těch 10 minut ho měla na ruce :). Taky můžeš zkusit přebalovat častěji, aby dítě nebylo v plence dlouho počůrané (a samozřejmě co nejdříve přebalit po kakání). Zadeček omývat jen čistou vodou, bez mýdla. A z krémů mi přišel nejlepší sudocreme, protože vysušuje, rybilka či bepanthen jsou víc mastné.

Příspěvek upraven 16.01.19 v 16:31

admin
Extra třída :D 11624 příspěvků 16.01.19 15:35

Dobrý deň,

ďakujem za upozornenie, fotka je odstránená.

S pozdravom, :kytka:
Karin

libret
Nováček 4 příspěvky 17.01.19 05:00

Ahoj,stejný problém jsem řešila taky…Přestala jsem používat vlhcene ubrousky,omyvam čistou vodou a hodně malé pomohl silný černý čaj. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Jakou roli měla Plekancova máma v rozvodu s Vondráčkovou?

Je sice matkou jejích dvou milovaných vnoučat, přesto jí nikdy nepřišla na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >