Spánek miminka jen v kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
StM90
Povídálka 48 příspěvků 15.01.19 22:11
Spánek miminka jen v kočárku

Ahojky maminky, mám takový problém. Mám 4 měsíčního chlapečka a spinká jenom v kočárku, když ho dám do postýlky, tak mi dokaže řvát i půl hoďky v kuse a na to nemám nervy. Zkoušela jsem ho i obléknout jako do kočárku, ale to nefunguje. Už nevím co mám dělat, spinká krasně, celou noc, ale jedině v kočárku, nebo myslíte, že se to časem upraví, až bude starší?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
xsaleen
Echt Kelišová 9243 příspěvků 15.01.19 22:15

Ja takle chodila s klukem do roka… Vydrž

oligenerallogin
Povídálka 23 příspěvků 15.01.19 22:16

Ahojky, ja bych asi postupovala tak, ze az ti v kocarku usne, tak bych ho spiciho prenesla do postylky a takhle to delala porad, aby se probouzel v postylce a zacal si fixovat postylku na spani. Az ti za chvili vyroste z korbicky, tak ve sportaku uz to asi stejne nepujde :).

P4ja
Echt Kelišová 7781 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 22:17

@StM90 Zkoušela jsi ho po usnutí přendat do postýlky ?? A nebo mu třeba v postýlce udělat takové hnízečko, aby měl pocit, že kolem sebe něco má.

Jink nvm, malá přes den taky spí v kočárku, ale večer usíná v postýlce nebo u ě v posteli. Jakmile usne, tak jí dávám do postýlky, kde spí celou noc. BTW: Jak to děláš s monitorem dechu ?

StM90
Povídálka 48 příspěvků 15.01.19 22:18

@xsaleen : mě to taky takhle vyhovuje, když spinká krasně, jen se bojím, aby si na to moc nezvykl :)

StM90
Povídálka 48 příspěvků 15.01.19 22:20

@P4ja : monitor dechu mám v tom kočárku, přenést už jsem taky zkoušela, ale hned se probere a začne brečet

a12
Vesmírná mluvilka 34530 příspěvků 15.01.19 22:20

Jako i v noci spi v kocarku? 8o to uz bych se za chvili pomalu bala, ze mi vyskoci..
Hlasuju za prendani do postylky..

StM90
Povídálka 48 příspěvků 15.01.19 22:21

@oligenerallogin : to už jsem taky zkoušela, ale hned se probere a začne brečet

a12
Vesmírná mluvilka 34530 příspěvků 15.01.19 22:22
@StM90 píše:
@P4ja : monitor dechu mám v tom kočárku, přenést už jsem taky zkoušela, ale hned se probere a začne brečet

Tak hned vrazit dudaka a zkusit uhoupat na ruce..
Jestli spi v kocarku i v noci, tak to uz bych se fakt pomalu bala, ze vypadne.. Nejvyšší cas přiučit ho na neco jinyho..

flybe
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 15.01.19 22:23

My to meli stejne a menilo se to pak este milionkrat. Az ted po 2, 5 roku mi spi v postylce poobede.Doted pouze v kocarku.Ale i v noci jsem kocarkovala po byte :mrgreen: chudak bracha chodil v noci kocarkovat po vesnici(ja jiz byla k.o),nekdy jsem dokocarkovali a vyndala jsem si na manzelskou postel korbicku :lol: No hrozne story :andel:

StM90
Povídálka 48 příspěvků 15.01.19 22:23

@a12 : zatim leží v klidu v kočárku a taky se mi nelíbí, aby tam byl

stinga
Kelišová 5100 příspěvků 3 inzeráty 15.01.19 22:26

@StM90 jestli to opravdu nijak jinak nepůjde vyřešit, tak co koupit nějakou korbičku a mít prostě kočárek i na doma?
@oligenerallogin moje dcera krásně spí ve sporťáku, je to hyperaktivní dítě, ale ve sporťáku usne a hezky spí - samozřejmě je na kšírech

StM90
Povídálka 48 příspěvků 15.01.19 22:27

@a12 : už jsem zkoušela snad všechno, dokonce i metodu řvaní, ale žijeme v paneláku a sousedi si stežujou, tak bohužel tohle nevyšlo

StM90
Povídálka 48 příspěvků 15.01.19 22:29

@stinga : já mám sporťák a je hodně veliký, takže malý má dost prostoru, prostě se mu tam líbí

P4ja
Echt Kelišová 7781 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 22:30

@StM90 Tak mu zkus udělat to hnízdečko. A začala bych odvykat. Vždť se ti začne přetáčet a víc mlet a je to o strach.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >