Antibiotika a první zubař

238
15.1.19 15:51

Antibiotika a zubař

Ahoj holky, jde mi spíše o váš názor, protože se neumím rozhodnout. Malý (dnes 1 rok) má od včera antibiotka (zánět průdušek). Dnes je už bez teploty, kašel se taky dost zmírnil. Zítra máme zubaře, malý jde prvně. Šli byste nebo byste se přeobjednali? Když bude zababuchný v kočárku, cesta trvá cca půl hodiny (busem nepojedu, aby nechytl něco ještě na to).

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

9556
15.1.19 15:52
@fly.zuzka píše:
Ahoj holky, jde mi spíše o váš názor, protože se neumím rozhodnout. Malý (dnes 1 rok) má od včera antibiotka (zánět průdušek). Dnes je už bez teploty, kašel se taky dost zmírnil. Zítra máme zubaře, malý jde prvně. Šli byste nebo byste se přeobjednali? Když bude zababuchný v kočárku, cesta trvá cca půl hodiny (busem nepojedu, aby nechytl něco ještě na to).

Jednoznačně přeobjednat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
15.1.19 15:53

Ne, k zubaři má jít zdravý. Máma byla sestra x let na zubním a vadilo jí, že je tam nemocní nakazí sebe i v čekárně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
15.1.19 15:54

Nejela bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750

Ideálně tam zavolej a poptej se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14241

@fly.zuzka já bych se už dneska, přeobjednala. Nebo takto.. Unás zubaři, pokud jsou lidi nemocní, jak dopsělí tak děti, tak přeobjednají..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
15.1.19 15:58

To vím, že já kdybych byla nemocná, tak bych nešla. Malý bude u dr přece jen chvilinku. Jde mi spíš o prcka, aby ho ta cesta nezmohla nebo aby nic ještě nechytil druhotně. Kvůli toho váhám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
15.1.19 16:00

Přeobjednala bych ho. Jednak z důvodů, co píší maminky výše a taky kvůli tomu, že ne každé dítě snáší zubaře v pohodě a je zbytečné ho tím „trápit“, když mu není dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19386
15.1.19 16:10

Urcite preobjednat.Taky preobjednavam,kdyz deti marodi a bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.19 16:31

@Gortyna @vrtulka78 souhlas. @fly.zuzka Doufám, že čákáš, že ti tu někdo napíše běž vpoho, už včera ses měla přeobjednat. Promiň ale tyhle otázky nežeru ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.19 16:33

Když je nachlazený a bere antibiotika tak ho určitě zubař neošetří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
744
15.1.19 16:42
@fly.zuzka píše:
To vím, že já kdybych byla nemocná, tak bych nešla. Malý bude u dr přece jen chvilinku. Jde mi spíš o prcka, aby ho ta cesta nezmohla nebo aby nic ještě nechytil druhotně. Kvůli toho váhám.

A že by malý mohl nakazit zubaře a sestru Vás nenapadlilo? Když zubař onemocnění, musi všechny přeobjednat a už takhle jsou čekací doby hrozné. Měla jste ho přeobjednat hned jak dostal ATB, rušit návštěvu ten samý den je dost pozdě .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
15.1.19 18:57

@leryl já to rušit právě nemusím,protože jsme tam objednání cela rodina.Tzn.ze půjde alespoň přítel s dcerou.A za tu půl minutu co tam bude si myslím,že by zubaře nenakazil.Ale děkuji za názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
15.1.19 19:20

No fakt nechápu. Vem si to z druhé strany. Jsi zubař, přijde ti nemocné roční dítě. Možná nebude spolupracovat. Půl minuty tam fakt nebudete. Bude řvát, prskat atd. nakazí sebe a může praxí na týden zavřít. Sama se bojíš aby dítě nic nechytlo ale druhého tomu bez problému vystavis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
15.1.19 21:56

@Gortyna on tu prohlídku u malých dětí nehroti,takže to trvá opravdu kratoucce.Ale máš pravdu v tom,že může nakazit někoho jiného,třeba bude v čekárně taky nějaký prdola a chytne to.Nepujdeme.Dekuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama