Uječený kojenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
caramba
Stálice 100 příspěvků 16.01.19 10:43
uječený kojenec

Ahoj holky, věřím, že nejsem sama, kdo to tak má a chtěla bych se zeptat, co platí na vaše ubrečené a uvztekané kojence.
Synovi je 10 měsíců a už od narození je dost uplakaný. Poslední dobou už to ale začíná být nesnesitelné. Není kojený, ale jí pěkně a dostává sunar. Připadá mi netrpělivý, odpolední dávku sunaru ani nechce dopít, prostě hned by někam zdrhal po čtyřech, přebalování je horor, protože ho nemůžu udržet na zádech a když ho přidržím pevněji, aby se neotočil, tak neskutečný řev. Když není po jeho, tak se hned rozeřve. Poslední dva dny to už nedávám, mám zrovna virózu a je mi zle a on ráno sotva rozlepí oči, tak začne vřískat, nepomůže ani vyndání z postýlky, jenom nošení na rukách nebo v manduce, případně vození na tatře. Vydržel být 2 hodiny vzhůru, pak se rozeřval a po uložení do postýlky hned usnul, a tak mám chvilku klidu. Má 4 zuby, nevím, jestli mu rostou další, nebo ho něco bolí. Teplotu nemá. Byli jsme v pondělí na 10 měs. kontrole, tam bylo vše ok a dr. mi k tomu nic neřekla. Když má dobrou náladu, tak je to vysmáté zlatíčko, totéž platí když je s prarodiči nebo s kýmkoliv jiným než se mnou…akorát já se asi brzo zblázním. Přejde to někdy? Vím, že to je iracionální, ale teď mám pocit, že z něj vyroste uřvaný nesnesitelný člověk :oops: :lol:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 16.01.19 10:49

@caramba nemá momentálně separační úzkost? U nás se projevovala kolem 9.měsíce a nemohla jsem se hnout na krok. Byl to očistec. Náš malý je taky vztekloun, přebalit ho nebylo možné snad od půl roku, řev a boj. Teď je mu 14 měsíců a u přebalování někdy zlobí, ale spíš utíká, nevzteká se. U oblékání krásně pomáhá, nastavuje nohy a ruce, žádný boj. Ale jak je unavený a není po jeho, taky se vzteká. Prostě si ho nevšímám, ono ho to přejde. Ale dnešek je taky extrém, řev od božího rána, nic nechce, je unavený, ale musela jsem ho naložit do kočárku a jít uspat, v postýlce řval a řval :nevim:. Asi nějaké erupce na slunci :lol:

Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 16.01.19 10:50

@caramba ale jinak, takhle hodně protivný a uvřískaný bývá, když se mu tlačí zub, kolikrát ještě ani není vidět :kytka:

ka2ka
Extra třída :D 13771 příspěvků 16.01.19 10:50

neboj to je normální chování, přebaluje ve stoje
jestli to přejde ? jo jednou jo doufám že do 20 ječet nebudou :think:

Tonick19
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 16.01.19 10:55

Kéž bych znala radu jak na ně. Mám úplně to stejny, dnes 15 měsíců a spíš to zesiluje :zed: Od rána do večera se jen vzteka, když není po jeho. A že furt vymýšlí něco co nemůže :roll: Od ty doby co stojí používám plenkovy kalhotky, protože jinak už bych s tím asi svihla

Bídžej
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 16.01.19 10:56

@caramba u nás totéž :pankac: zlepšilo se to, když se postavil a začal zkoumat z nového úhlu. Ale pořád je to urvanek, když není po jeho :lol: pořád si opakuju, že je ještě miminko, že je to normální :roll: :mrgreen:
Drž se :hug:

Ennny
Závislačka 2632 příspěvků 16.01.19 11:00

@ka2ka myslím že ve 20 už budou zase vřískat :lol:

Medičkaa
Kecalka 273 příspěvků 11 inzerátů 16.01.19 11:00

Před nedávnem jsem tu pokládala podobný dotaz se svým desetiměsíčním synem :D takže my máme doma to samé. Trochu na něj platí tatínek, ten to s ním umí líp, ale zas moc není doma. No asi nepomůže nic leda to prostě vydržet…

caramba
Stálice 100 příspěvků 16.01.19 11:05

Děkuju všem, asi dneska potřebuju slyšet, že v tom nejsem sama. Kámošky co mají zhruba stejně staré mimina vůbec neví, o čem mluvím. :lol: Jejich miláčci totiž brečí, jen když mají hlad. A já mám už od začátku pocit, že tomu svému prostě nerozumím. I když se fakt snažím!!! :D @ka2ka já látkuju klasickýma čtvercovkama, takže si to moc neumím představit. Momentálně mě ale silně začínají lákat takové ty jednorázovky, co se jen natáhnou, jako kalhotky ;) Zatím odolávám :mrgreen:

caramba
Stálice 100 příspěvků 16.01.19 11:08

@Medičkaa u nás většinou to samé. Manžel chodí docela pozdě z práce. Ještě ho dokáže uklidnit, když mu dám do ruky mobil, to se ale zase příčí mě, protože ho nechci vést k zábavě ala tablet, mobil atd..No a když mu ho seberu, tak to skončí řevem. Naštěstí se zajímá i o jiné hračky a knížky, jinak nevím, čím bych ho zabavila…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >