Bouchnutí do hlavičky u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mája2512
Povídálka 42 příspěvků 16.01.19 09:18
Bouchnuti do hlavičky u kojence

Ahoj holky necitim se ted zrovna nejlip když to sem mám psát ale potřebuju radu dnes ráno mi malej spadl z gauče na koberec prastil se do zadni casti hlavičky a ja se bojim jestli mu neco není. :( stalo se vám to někdy? Přijdu ai jak spatna máma :( já spadl tak začal plac ale po chvilce prestal ale i presto se bojim

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19893 příspěvků 16.01.19 09:21

Na koberec je to v pohodě.

Mája2512
Povídálka 42 příspěvků 16.01.19 09:23

Jako nechová se nějak divne je v postylce huláká na hračky tak doufám ze mu vazne nic neni neodpustila bych si kdyby se mu něco stalo. :(

KamisB
Kelišová 6882 příspěvků 16.01.19 09:23

asi bych jej sledovala, ale říká se, že pokud dítě hned pláče je to ok.
koukej na očíčka, zorničky by měly být stejně veliké a pokud bude jinak ok tak to bude dobrý.
Nevím jak je velikej, ale taky koukej na motoriku no.
Pádu ještě bude ;-)

Mája2512
Povídálka 42 příspěvků 16.01.19 09:25

Malému je 7 měsíců vim ze tech pádu bude ještě hodně ale rafai at s tím ještě počká sledují ho furt jestli mu něco neni

Celina
Závislačka 4266 příspěvků 16.01.19 09:27

@Mája2512 tohle zažila snad každá máma, neboj, určitě nejsi špatná máma.
Těžko posoudit, jak velká rána to byla, plus je to, že to bylo na koberec. Pro svůj klid bych ho možná vzala k doktorce, ať na něj mrkne, tím určitě nic nezkazíš a kdyby se ti nezdal večer, tak nebudeš muset na pohotovost.
Ať je to v pořádku :mavam:

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 16.01.19 09:32

Jen pozoruje a kdyby se změnilo chování tak mazej k Dr. Ale jinak takových pádu ještě bude počkej až se začne stavět a chodit kolem nábytku atd. z gauče to nebyla zase tak velká výška určitě bude v pořádku :hug:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 16.01.19 09:34

Mně se něco podobného stalo také. Malé bylo čerstvě 5 měsíců a spadla mi ze sedačky na koberec. Po hlavě, čelem vpřed :oops: Řvala hned jak tur, ale po půl minutě se uklidnila a chovala se normálně. Sledovala jsem ji, na spaní šla místo do kočárku do postýlky pod monitor. Jedna menší boule, jinak nic. Neboj

atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 16.01.19 09:34

Neboj, bude v pohodě. Taky mi tak obě děti spadly :oops: Víc ho sleduj, k dr bych nechodila.

Mája2512
Povídálka 42 příspěvků 16.01.19 09:35

Prijdu si tak :( je to ke všemu moje prvni dítě tak vám možná přijdu jak histerka

Mája2512
Povídálka 42 příspěvků 16.01.19 09:38

Holky moc dekuju za uklidnění protelovi sem to radši neřekla pochybuju ze by mel normální reakci a nechytli bychom se. Budu ho pozorovat a kdyby se mi vážně něco nezdálo půjdu k dr mám ji kousek za barakem.

Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 16.01.19 09:43

Neboj u prvního jsme byly všechny histerky :lol: jak už psala holky sledovat jestli není víc unavený a jestli neblinka ,ale oni jsou docela gumoví naštěstí , hlavně že ti nespadl na tvrdé a z větší výšky.

Aduš8
Závislačka 3455 příspěvků 16.01.19 09:54

@Mája2512 jojo, přítel je určitě neomylný :zed: :zed:. Neboj, bude v pohodě, mně malý začal kolem sedmého měsíce obcházet nábytek a nepočítám, kolikrát denně padl na znak na hlavu :)taky jsem vždycky plašila a nikdy se nic nestalo,, klepu "

Mája2512
Povídálka 42 příspěvků 16.01.19 10:02

No zýva ale je vzhůru asi od 8 a v 10 by mel jít spát

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 16.01.19 10:28

Vůbec nejsi špatná máma :hug: . Stalo se to asi každý mámě, malá má skoro 8měsíců a dělá různý akrobace a kolikrát už hodila krovky na parkety :oops: . Vždy jen zaječí, maminka obejme a je to dobrý. Poprvé jsem taky plašila, spadla taky z gauče na záda. Sledovala jsem jí, byla a je v pořádku s malý je určitě taky. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >