Po splátce se z půjčky v internetovém bankovnictví nic neodečte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 13:12
půjčka-internet banka

Ahoj ženy, mám půjčku 20 000 kterou jsem si brala minulý měsíc.
Mám internetové bankovnictví u Monety a dnes se mi z té půjčky měli odečíst peníze cca 1153 kč za měsíc ale nic se nestalo, pořád tam mám 20 000 že dlužím, nestalo se vám to taky? Popřípadě není to nastavený na nějaký čas že se peníze odečtou? Další splátka je tam napsaná na 18.5.
 Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 13:21

Mě se částka blokne ráno, ale odečte snad až kolem 10 večer. Mám také Monetu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 13:22
@Anonymní píše:
Mě se částka blokne ráno, ale odečte snad až kolem 10 večer. Mám také Monetu

Děkuji, já jen jestli v tom není nějaká chyba! :D

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 18.04.19 13:23

První měsíce se odečítá z jistiny miň, takřka nic. Takže ta první splátka byli spíš úroky. U monety se v te internet bance zobrazuje zůstatek bez úroků. V transakcích by jsi měla vidět kolik se Ti strhlo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 13:25

@Smarcie v transakcích právě nic napsaného nemám :( ale strhl se mi cca těch 1153, ale nikde to napsané není, jen to poznám že jsem tam měla o litr víc :/

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 19.04.19 06:41
@Anonymní píše:
@Smarcie v transakcích právě nic napsaného nemám :( ale strhl se mi cca těch 1153, ale nikde to napsané není, jen to poznám že jsem tam měla o litr víc :/

Jestli to neni v transakcich, tak je to v blokacích ;) zkuste v internet bance kliknout na tu pujcku na hlavni straně a tam by jste mela videt přijaté splátky

Váš příspěvek
Reklama