Půjčka na mateřské - půjčí mi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 13:20
PŮJČKA NA MATEŘSKÉ

Ahoj holky… Neporadí nekdo z vlastní zkušenosti, ktera banka pujci mamine na mateřské cca 75 tisic?? Pokud vubec pujci… Jsem samozivitelka a jde o strechu nad hlavou.. Nechci to na hlouposti. Jsem zoufala.. Provident a podobny zlodeje az kdyz bude nejhur.. Dekuju za nazory.. Asi si to jinak hodim… 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64188 příspěvků 3 inzeráty 14.12.18 13:22

Vem to reálně, půjčila bys někomu v takové situaci, jako jsi ty? Věřila bys, že ti to bude splácet, kor, když by to byl někdo cizí?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 14.12.18 13:25

Co banka u ktere mas ucet? Ja jsem taky na rodicaku a v internetovym bankovnictvi mi neustale vyskakuje,ze mam predschvaleno snad 350 tisic :nevim: pokud nemas nekde nejaky skraloup,tak by to mohlo klapnout ;)

alilauter
Kecalka 308 příspěvků 14.12.18 13:25

Ahoj, pokud nemáš stabilní příjem a to ne mateřskou nebo rodičovský příspěvek, tak to ti nikde ve standardni bankovní instituci nepujci…a jinde to bude lichva. Jediná cesta je, aby si pro tebe půjčil někdo jiný. Rodiče? Ale uznávám, že to ne každý udělá.

alilauter
Kecalka 308 příspěvků 14.12.18 13:28
@Twixinka píše:
Co banka u ktere mas ucet? Ja jsem taky na rodicaku a v internetovym bankovnictvi mi neustale vyskakuje,ze mam predschvaleno snad 350 tisic :nevim: pokud nemas nekde nejaky skraloup,tak by to mohlo klapnout ;)

Ono to tam vyskakuje, ale pokud se pak pošle žádost, tak se zamitne. Tedy pokud nebudeš lhát, a to bych nedoporučovala, to je úvěrový podvod a ještě větší průšvih do budoucna. Nicméně náhoda je blbec a, zkusit to zakladatelka může.

muska666
Stálice 98 příspěvků 14.12.18 13:29
@alilauter píše:
Ahoj, pokud nemáš stabilní příjem a to ne mateřskou nebo rodičovský příspěvek, tak to ti nikde ve standardni bankovní instituci nepujci…a jinde to bude lichva. Jediná cesta je, aby si pro tebe půjčil někdo jiný. Rodiče? Ale uznávám, že to ne každý udělá.

Bohuzel mi nikdo z rodiny pujcit nemuze..... Mam x let ucet u Monety… Ale tam pisi ze nepujci z principu matkam na mateřské, aby se zbytečně i lidi nedostavali do zoufale situace.
Tak se pujdu asi odstrelit…

muska666
Stálice 98 příspěvků 14.12.18 13:31
@Twixinka píše:
Co banka u ktere mas ucet? Ja jsem taky na rodicaku a v internetovym bankovnictvi mi neustale vyskakuje,ze mam predschvaleno snad 350 tisic :nevim: pokud nemas nekde nejaky skraloup,tak by to mohlo klapnout ;)

A u které banky ti to vyskakuje?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 14.12.18 13:34

@alilauter tak vzhledem k tomu,ze jedina platba,ktera mi tam chodi je rodicak a vyse te pujcky se odviji od financi,ktere mi tam chodi,tak si myslim,ze by mi to nezamitli .. nicmene ja nemam potrebu si pujcovat .. a o uverovych podvodech vim dost,pracovala jsem spoustu let v bankovnictvi ..

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 14.12.18 13:35

@muska666 mam equa bank

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64188 příspěvků 3 inzeráty 14.12.18 13:38

@Twixinka No, já to takhle z hecu zkoušela tu „předschválenou“ půjčku odkliknout a krom jedné vyjímky u spořitelny (a to ještě v době, kdy mi tam chodil slušný plat) byla vždy zamítnuta.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 14.12.18 13:43

@j.a.n.i1 jak jsem psala nemam potrebu si pujcovat a ani zkouset to nebudu,ptze vim,co to dela v bankovnim registru :nevim: a jinak mam zkusenost,ze u te equabank mi 3× tuhle predschvalenou pujcku do peti minut schvalili :) ano mela jsem sice normalni prijem,ale princip pujcky byl stejny,tzn. byla predschvalena ..

Gabri.ela.ela
Stálice 87 příspěvků 14.12.18 13:44

@muska666 taky mi to furt vyskakuje u airbank… Že mám schváleno 400tis. Jinak já si kdysi brala u airbanky 50tis. Příjem po mě potvrdit nechtěli, založila jsem si u nich účet a dali mi to hned. Ale už je to asi pět let… Nevím jak to mají ted

alilauter
Kecalka 308 příspěvků 14.12.18 13:46
@Twixinka píše:
@alilauter tak vzhledem k tomu,ze jedina platba,ktera mi tam chodi je rodicak a vyse te pujcky se odviji od financi,ktere mi tam chodi,tak si myslim,ze by mi to nezamitli .. nicmene ja nemam potrebu si pujcovat .. a o uverovych podvodech vim dost,pracovala jsem spoustu let v bankovnictvi ..

Pracuju v bankovnictvi 20 let, tak o tom taky něco málo vím. Jestliže tam chodí rodicak, tak je i jasně videt odkud. To samé, když je člověk na pracaku. A většina bank nechce půjčit na tyhle příjmy. Celkem logicky, i když s tím nemusíme souhlasit.

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 13:46

Zkus zonky. Tam půjčuji a zajímá je i na co to chceš a v jaké jsi situaci. Já tam volala ještě na mateřské a řekli mi, že mateřská je jenom 6 měsíců, ať to zkusím až budu mít rodičovskou, přece jen je to na více let. Otázka je kolik, ale aspoň něco ti podle mě vyjde.....

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 1 inzerát 14.12.18 13:50
@Twixinka píše:
@alilauter tak vzhledem k tomu,ze jedina platba,ktera mi tam chodi je rodicak a vyse te pujcky se odviji od financi,ktere mi tam chodi,tak si myslim,ze by mi to nezamitli .. nicmene ja nemam potrebu si pujcovat .. a o uverovych podvodech vim dost,pracovala jsem spoustu let v bankovnictvi ..

Já to mám úplně stejně u komercky (mám predschvaleno 300tis) a když jsem se na to ptala, řekli mi, že k té žádosti musim doložit potvrzení o příjmech. Teď na rodičáku by mi to nedali. Ale v každé bance to může být jinak, záleží na podmínkách :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >