Půjčka při neschopence

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
26.11.21 14:03

Půjčka při neschopence

Zdravím chtěla bych se zeptat, potřebuji půjčku 30000.
Jsem pracující akorát jsem byla 2m na neschopence. ( zlomená noha )
Dají mi půjčku nebo ne z důvodu té neschopenky moc děkuji za každou odpověď. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12459
26.11.21 14:06

Jestli ti dá někdo půjčku nemůžeme posoudit. Ale pokud jsi zamestnana a máš stálý příjem tak nejspíš dají a neschopenka na to nemá vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4063
26.11.21 14:27

@Vanda22 z důvodu pracovní neschopnosti ti půjčku nezamítnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
26.11.21 14:35

Trošku mimo a nechci rýpat, ale vážně ten úvěr potřebuješ? Za 30 tisíc nic rozumného dneska nekoupíš. Jinak si myslím, že ti ji dají, takové nízké částky asi ani moc neposuzují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7097
26.11.21 14:41

Nepíšeš jakou půjčku a u jaké instituce, ani zda už máš nějaké úvěry-závazky a hlavně záznamy v registrech, píšou se tam i splácené úvěry (např. kreditka, kontokorent, další úvěry, které čerpáš), takže tu ti nikdo neřekne, zda dostaneš, nebo ne..
naklikej si to na webu své banky, tam máš v i-bankingu i info o „předschválených“ produktech/úvěrech…
pokud máš pracovní smlouvu, tak neschopenka nevadí (někdo žádá dokládat výplatnice, může to mít vliv jen na výši úvěru, ale 30tisíc je dnes maličkost..)
dávej si bacha na úroky u nebankovek,

včera jsme zajišťovali smlouvy od Providentu, a tam lidi za úvěr ve výši 45tisíc splatí s pojištěním 101 tisíc!! tak bacha na to! (totéž jsou klikací půjčky na netu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
26.11.21 14:47

V bance ti půjčku zamítnou. Půjčku je možné poskytnou až budeš mít první,, řádnou" výplatu po neschopence a nebo dodáš bance doklad o ukončení neschopenky…jinak nemáš šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7097
26.11.21 14:48
@ZvědaváTerr píše:
V bance ti půjčku zamítnou. Půjčku je možné poskytnou až budeš mít první,, řádnou" výplatu po neschopence a nebo dodáš bance doklad o ukončení neschopenky…jinak nemáš šanci.

ty pracuješ v bance???
Jedou na systémy automatických scoringů, pokud tam má dlouhou pozitivní historii, tak půjčku klidně dostane, co píšeš je nesmysl, neplatí to vůbec paušálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
26.11.21 14:53

@Lucy75 ano,pokud tě to zajímá tak pracují v bance :) to co píšu rozhodně nesmysl není, ale hádat se s tebou nebudu.. odpověděla jsem na dotaz zakladatelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1002
26.11.21 17:16
@ZvědaváTerr píše:
@Lucy75 ano,pokud tě to zajímá tak pracují v bance :) to co píšu rozhodně nesmysl není, ale hádat se s tebou nebudu.. odpověděla jsem na dotaz zakladatelky.

Pokud banka, ve které pracuješ, aplikuje tuto politiku, tak to ale přece neznamená, že je tomu tak u všech bank na trhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
26.11.21 19:09
@Lucy75 píše:
Nepíšeš jakou půjčku a u jaké instituce, ani zda už máš nějaké úvěry-závazky a hlavně záznamy v registrech, píšou se tam i splácené úvěry (např. kreditka, kontokorent, další úvěry, které čerpáš), takže tu ti nikdo neřekne, zda dostaneš, nebo ne..
naklikej si to na webu své banky, tam máš v i-bankingu i info o „předschválených“ produktech/úvěrech…
pokud máš pracovní smlouvu, tak neschopenka nevadí (někdo žádá dokládat výplatnice, může to mít vliv jen na výši úvěru, ale 30tisíc je dnes maličkost..)
dávej si bacha na úroky u nebankovek,včera jsme zajišťovali smlouvy od Providentu, a tam lidi za úvěr ve výši 45tisíc splatí s pojištěním 101 tisíc!! tak bacha na to! (totéž jsou klikací půjčky na netu)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
26.11.21 19:13

Chci půjčku kvůli tomu, že se mi porouchalo auto a bohužel částka je okolo 30k a bohužel nemám naspořeno..
neplatím nájem nic.. zaměstnaná v této práci jsem více jak dva roky dřív jsem nikdy na neschopence nebyla, jinou půjčku také nikde nemám, ani nejsem v žádném registru.. :)
Má akorát stavební spoření, ale to mám krátce bohužel takovou částku tam ještě nemám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7097
26.11.21 19:43
@Vanda22 píše:
Chci půjčku kvůli tomu, že se mi porouchalo auto a bohužel částka je okolo 30k a bohužel nemám naspořeno..
neplatím nájem nic.. zaměstnaná v této práci jsem více jak dva roky dřív jsem nikdy na neschopence nebyla, jinou půjčku také nikde nemám, ani nejsem v žádném registru.. :)
Má akorát stavební spoření, ale to mám krátce bohužel takovou částku tam ještě nemám..

@Vanda22 a ty nemáš banku?? já jako pořád nechápu, proč si to u své banky rovnou nenaklikáš on-line.. žádosti se v dnešní době běžně vyřizují přes pc…
vlastní banka by měla být první volba..
můžeš zkusit i jinou akční bankovní půjčku..
a jestli bude zamítnuta, tak nějaký HomeCredit třeba..
na netu je spousta srovnávačů.. např. zde
https://www.srovnejto.cz/pujcky-a-uvery/?…: :129251421820&gclid=CjwKCAiAqIKNBhAIEiwAu_ZLDonym-ELYHjVz7EsvR3cQEjKNIHcseJZ_qIpBnWiJX0RcAcU1LgAiBoCS80QAvD_BwE

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1989
27.11.21 00:33
@Vanda22 píše:

Co se ti prosím tě rozbylo na autě že je to za 30? To opravdu nejede že je to neodkladné? Buď mas něco nového a nebo se něco brutálně potento. Také záleží de to máš v servisu :wink: můžu říct, že na autě se dá udělat spoustu věcí ta pár korun.
Dělám v autorizaku MAN a tam jsou ceny dost zajímavé 1400,– hodina a materiál nekomentuji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat