Zápis do katastru - exekuce. Poraďte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 08:36

Zápis do katastru - exekuce. Poraďte

Dobrý den, prosím o radu. Moje matka měla exekuci, exekutor ji dal zapis na katastru zahájení exekuce a pak exekuční příkaz k prodeji nemovitosti.
Já za ni celou exekuci zaplatila, exekuční příkaz už exekutor stáhl, ale to zahájení ne. Stahuje to katastr nějak postupně? To zahájení tam bylo asi o týden dříve zapsané. Jinou exekuci nemá, nechala jsem si vyjet výpis. Díky za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65238
25.11.21 08:56

O výmaz musíš požádat. tedy exekutor.. samo se nic neudělá. navic po jakekoliv žádosti je lhůta 21 dnů na plombu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 09:17
@martina.se píše:
O výmaz musíš požádat. tedy exekutor.. samo se nic neudělá. navic po jakekoliv žádosti je lhůta 21 dnů na plombu

Tohle nebyly plomby, jen zápisy. Exekutor to už zaslal, ale smazali jen jeden zápis

• Citovat
  • Nahlásit
65238
25.11.21 11:40
@Anonymní píše:
Tohle nebyly plomby, jen zápisy. Exekutor to už zaslal, ale smazali jen jeden zápis

Tak požádat i o druhý výmaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3738
25.11.21 12:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o radu. Moje matka měla exekuci, exekutor ji dal zapis na katastru zahájení exekuce a pak exekuční příkaz k prodeji nemovitosti.
Já za ni celou exekuci zaplatila, exekuční příkaz už exekutor stáhl, ale to zahájení ne. Stahuje to katastr nějak postupně? To zahájení tam bylo asi o týden dříve zapsané. Jinou exekuci nemá, nechala jsem si vyjet výpis. Díky za rady.

Kontaktujte exekutora. Ať to stáhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat