Zablokovaný účet

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.21 17:16

Zablokovaný účet

Dobrý den, chci se zeptat.
Chtěl jsem se podívat na moje internetové bankovnictví ale zjistil jsem že mám zablokovaný účet.
Ukázalo se mi akorát,, manuální blokace" a,,–10700".
Nevíte proč. nic nikde, žádný odůvodnění.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
651
24.11.21 17:24

Exekuce?

Zavolej si do banky, ať ti řeknou exekuční číslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
24.11.21 17:28

Dlužíš někde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6528
24.11.21 17:33

Nelze ta hláška „manuální blokace“ nějak rozkliknout?
může to být cokoliv, exekuce, zajištění v trestním řízení nebo klidně i blokovaná částka pro nějakou podezřelou (zahraniční apod.) transakci, většinou si ji lidi způsobí nákupem her-příslušenství apod. špatně si přečtou podmínky nákupu, nebo něco odkliknou, odsouhlasí a jsou lehčí o dost tisíc.. je to fakt časté
okamžitě bych volala na on-linku linku banky, protože to je vážný zásah do účtu a jsou povinni ti po ověření totožnosti sdělit důvod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 17:33

@mamule42 právě že nikde nedlužim. rodice si na mě jednou brali půjčku ale splácí to.
Jinak nic. platím akorát věci co musím (auto, pojištění apod.)

• Citovat
  • Nahlásit
6528
24.11.21 17:35
@Anonymní píše:
@mamule42 právě že nikde nedlužim. rodice si na mě jednou brali půjčku ale splácí to.
Jinak nic. platím akorát věci co musím (auto, pojištění apod.)

no a hraní na mobilu? nepůjčuješ svůj mobil dítěti nahraní her? dost rodičů na to finančně dojelo.. děti klikají, potvrzují, nečtou, neřeší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 17:37
@Lucy75
@Lucy75 píše:
Nelze ta hláška „manuální blokace“ nějak rozkliknout?
může to být cokoliv, exekuce, zajištění v trestním řízení nebo klidně i blokovaná částka pro nějakou podezřelou (zahraniční apod.) transakci, většinou si ji lidi způsobí nákupem her-příslušenství apod. špatně si přečtou podmínky nákupu, nebo něco odkliknou, odsouhlasí a jsou lehčí o dost tisíc.. je to fakt časté
okamžitě bych volala na on-linku linku banky, protože to je vážný zásah do účtu a jsou povinni ti po ověření totožnosti sdělit důvod…

Nelze rozkliknout.
Ani jsem nic neplatil akorát dnes kafe což nemůže být nějaká podezřelá částka.
Již jsem volal bohužel mi to nikdo nebere.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 17:38
@Lucy75 píše:
no a hraní na mobilu? nepůjčuješ svůj mobil dítěti nahraní her? dost rodičů na to finančně dojelo.. děti klikají, potvrzují, nečtou, neřeší..

Ne žádné hry, a ani dětem nepůjčuju mobil

• Citovat
  • Nahlásit
621
24.11.21 17:54
@Anonymní píše:
Ne žádné hry, a ani dětem nepůjčuju mobil

Je to vždy blokace třetí stranou. Exekutor, kontokorent, pujcka, celni sprava apod.
Tak popřemýšlejte, co jste kde nezaplatila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1223
24.11.21 17:57
@Anonymní píše:
Jinak nic. platím akorát věci co musím (auto, pojištění apod.)

A vis jiste, ze platí? V bankovnictvi bys mel videt i uverovou smlouvu a zaplacene splatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9084
24.11.21 18:05

Jediná šance zjistit co a jak zavolat a nebo si do banky zítra zajet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65306
24.11.21 18:56
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat.
Chtěl jsem se podívat na moje internetové bankovnictví ale zjistil jsem že mám zablokovaný účet.
Ukázalo se mi akorát,, manuální blokace" a,,–10700".
Nevíte proč. nic nikde, žádný odůvodnění.

Musíš se dovolat nebo dostavit do banky. Jedine oni ti řeknou. Buď se provalí starší dluhy, nebo jsi někde naletela podvodníkovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
24.11.21 21:36

Nejčastěji to bývá dluh vůči finančnímu úřadu. Ten si to bere velice rychle exekučně tímto stylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
30.11.21 12:29

Těch -10700 je zůstatek na účtu nebo výše blokace? Pokud to první, nepřekročila jsi povolenou výši kontokorentu? Pokud to druhé, vypadá to na exekuci, podle výše buď nějaká pokuta, nebo nedoplatek na zdravotním pojištění. Neměnila jsi v poslední době práci?
Zajdi (zavolej) do banky, musí ti sdělit víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat