Půjčka s exekucí

Anonymní
19.3.20 13:50

Půjčka s exekuci atd

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, nevíte někdo o někom, kdo půjči peníze i když mám exekuci? S přítelem jsme se rozešli a potřebuji si zaplatit být a trochu vybavit.. Jsem s malým teď sama. Děkuji.. Prosím ošklivý komentáře si nechte :/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.3.20 13:59

Nechci aby to vyznělo skarede ale chci se zeptat z čeho tu půjčku budeš splácet? Když máš exekuci

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.3.20 14:24
@Anonymní píše:
Nechci aby to vyznělo skarede ale chci se zeptat z čeho tu půjčku budeš splácet? Když máš exekuci

Ja exekuci platím… Mam rodičak a brigádu, ale z toho určitě nezapalatim kauci atd

• Nahlásit
  • Citovat
259
19.3.20 14:48

A z čeho to budete platit? ahá… pujčím si a pak vyhlásim bankrot. Takto se to dnes dělá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57385
19.3.20 14:49
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, nevíte někdo o někom, kdo půjči peníze i když mám exekuci? S přítelem jsme se rozešli a potřebuji si zaplatit být a trochu vybavit.. Jsem s malým teď sama. Děkuji.. Prosím ošklivý komentáře si nechte :/

Nikdo.. Jen cvok.. Už máš exekuci? Z čeho chceš platit další půjčku? Co chceš vybavit? Věci se dají sehnat za odvoz, pokud na to nemáš, jdi do azylaku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
19.3.20 14:50

Nezkoušej to, zavaris si. Pokud máš exekuci, půjčí ti jen nejakej lichvar a zlikviduje te úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
19.3.20 14:52

Nepujci vam nikdo nic. Nejste schopna vratit ani co jste si pujcila predtim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.20 14:54

Nechápu proč máte potřebu být takový, nikdo neví jestli je ta exekuce 10tis nebo 60tis…
A jestli to je za půjčku, nebo neplacení popelnic, či něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
19.3.20 15:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, nevíte někdo o někom, kdo půjči peníze i když mám exekuci? S přítelem jsme se rozešli a potřebuji si zaplatit být a trochu vybavit.. Jsem s malým teď sama. Děkuji.. Prosím ošklivý komentáře si nechte :/

Zeptej se uživatele "@Janexekuovany, ten ve vedlejší diskuzi radí, jak se dá super žít s exekucema. Myslím, že normální lidi Ti určitě nebudou radit, jak se propadnout na ještě větší dno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
19.3.20 16:38
@Anonymní píše:

Bohužel nikdo, ani nebankovní společnost Ti nepůjči. Rodina ti půjčit nemůže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
19.3.20 16:53

Jedině nějaký lichvář… Jinak lze najít byt aj bez kauce, nebo prostě zajít na sociálku skrz rady ohledně azyláku. Vybavení bytu seženeš aj zdarma nebo za malý poplatek, doporučuji sledovat FB skupinky tvého města a na FB aj Marketplace :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70720
19.3.20 20:36
@Anonymní píše:
Nechápu proč máte potřebu být takový, nikdo neví jestli je ta exekuce 10tis nebo 60tis…
A jestli to je za půjčku, nebo neplacení popelnic, či něco jiného.

To je uplne jedno uz to zes to nechala dojit do exekuce značí, ze to s financni gramotnosti nebude valny. Jo, da se to omluvit u cerstve plnoletych u dluhu z doby nezletilosti, ale fakt ne u nekoho s ditetem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama