Půjčka u Monety

Anonymní
21.1.20 13:47

Půjčka u Monety

Dobrý den, maže někdo z vás půjčku u Monety? Měla bych pár dotazů.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7418
21.1.20 13:58

Půjčka jako každá jiná. Jen si stačí přečíst pořádně smluvní podmínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.20 14:21

Tam asi není co řešit.. většinou je nejlepší to zařídit u banky u které jsi už dlouho. Tam ti většinou nabídnou nejlepší podmínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
21.1.20 18:42

Já jsem měla dvě půjčky u Monety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.20 18:42

Já si brala půjčku u Monety, jsem jejím klientem. Co mě ale udivilo, tak paní, co se mnou sepisovala smlouvu, mi řekla (vzala jsem si 160 000 Kč a chtěla jsem to původně splatit za 3 roky), že bych platila kolem 7 000 měsíčně, což bych klidně mohla, ale prÿ se to vyplatí dát si menší splátky a na déle, takže splácím 2 843 Kč a splacení budu mít až za 7 let. Plus v té splátce mám zahrnuto i pojištění půjčky. Přece pro člověka je lepší, když si dá vyšší splátky a splatí to dříve (tudíž i méně přeplatí), no moje bankéřka mi řekla pravej opak)

• Citovat
  • Nahlásit
3781
22.1.20 08:08
@Anonymní píše:
Já si brala půjčku u Monety, jsem jejím klientem. Co mě ale udivilo, tak paní, co se mnou sepisovala smlouvu, mi řekla (vzala jsem si 160 000 Kč a chtěla jsem to původně splatit za 3 roky), že bych platila kolem 7 000 měsíčně, což bych klidně mohla, ale prÿ se to vyplatí dát si menší splátky a na déle, takže splácím 2 843 Kč a splacení budu mít až za 7 let. Plus v té splátce mám zahrnuto i pojištění půjčky. Přece pro člověka je lepší, když si dá vyšší splátky a splatí to dříve (tudíž i méně přeplatí), no moje bankéřka mi řekla pravej opak)

Co te vede k tomu pujcit si 160000? Jako chapu kdybych si pujcil milion, dva ale 160000?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
22.1.20 09:55
@Anonymní píše:
Já si brala půjčku u Monety, jsem jejím klientem. Co mě ale udivilo, tak paní, co se mnou sepisovala smlouvu, mi řekla (vzala jsem si 160 000 Kč a chtěla jsem to původně splatit za 3 roky), že bych platila kolem 7 000 měsíčně, což bych klidně mohla, ale prÿ se to vyplatí dát si menší splátky a na déle, takže splácím 2 843 Kč a splacení budu mít až za 7 let. Plus v té splátce mám zahrnuto i pojištění půjčky. Přece pro člověka je lepší, když si dá vyšší splátky a splatí to dříve (tudíž i méně přeplatí), no moje bankéřka mi řekla pravej opak)

A můžu se zeptat, jaký byl úrok? Alespoň orientačně? Já jsem si už jednou půjčila u Zonky a teď (už mám splaceno) bych si chtěla půjčit znovu. Tak hledám, jestli mi někde dají lepší podmínky. Zatím jsem na nic výhodnějšího nenarazila. Respektive, nikdo mi zatím nic výhodnějšího než na Zonky nenabídl, když jsem projevila zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
22.1.20 10:39
@xheleniax píše:
A můžu se zeptat, jaký byl úrok? Alespoň orientačně? Já jsem si už jednou půjčila u Zonky a teď (už mám splaceno) bych si chtěla půjčit znovu. Tak hledám, jestli mi někde dají lepší podmínky. Zatím jsem na nic výhodnějšího nenarazila. Respektive, nikdo mi zatím nic výhodnějšího než na Zonky nenabídl, když jsem projevila zájem.

Z jakeho duvodu si chces pujcit a kolik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.2.20 10:36
@Komsomol píše:
Z jakeho duvodu si chces pujcit a kolik?

Potřebuju si dovybavit byt. Nějaké peníze mám, ale nechci se vycinkat najednou. Takže by mi půjčka dost pomohla. Pracuju, mám normální výplatu, žádný exekuce, dluhy nebo tak. nakonec jsem skutečně šla na Zonky. Když jsem se trošku kroutila kvůli úroku, „ukecala jsem to“ na 4,99% nakonec jsem spokojená :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat