Reklama

Půlroční holčička - hysterický pláč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 02.01.17 17:26
Půlroční holčička - hysterický pláč

Ahoj,

potřebuji radu od zkušených maminek.
Mám půlroční holčičku, která neměla problém v postýlce ihned usnout. Palec do pusy, plenu žmoulala v ruce a pak si ji přitiskla na obličej a do minuty usnula.
Jenže teď?! Možná má nějaký období, ale když se nabaští a je čas spánku a samozřejmě už si mne očko, nebo zívá, tak ji uložím. Najednou spustí a vytrvale pláče dokud ji nevezmu ven. Samozřejmě jsem se pokoušela ji nechat trochu vyplakat, jestli nezkouší jak rychle doběhnu, ale tohle už je pláč, který je skoro bych řekla hysterický. :,(
Zvednu jí a je veselá, směje se a nepláče. Nezdá se, že by ji něco bolelo, nebo trápilo…

Dělá to poslední dva dny. V náručí pak usne a v kočárku taky. Žádná přemíra chování nebyla, ani teď o svátcích, tak proč? :(

Předem děkuji za odpovědi. Víc hlav, víc ví.

Reklama

Reakce:

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 43 inzerátů 02.01.17 17:39

A zkusit tam posedět? Já to odmalička dělám tak se rozsvítím slaboučké světlo a lehnu si vedle na postel. Ona to přítomnost to dítě uklidní, dcerka už se pak sama přikreje a stočí do rohu postele.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 02.01.17 17:46

Oba synové měli - a jeden vlastně teprve s tímto začal - to samé. U nás to bylo období, kdy pomohlo jen vzít si je k sobě do postele, obejmout a uspat takto. Přes den uhoupavam v náruči. Staršího to časem přešlo samo, tak doufám, ze mrne z toho taky časem vyroste.

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 02.01.17 18:04

Zcela přirozené, srdce mi říká, že vás potřebuje mít blízko, pořád to tak nebude vždycky :hug:

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 02.01.17 19:13

Mám 5,5 měsíčního chlapečka a máme momentálně to samé…celou dobu je v pohodě, večer uděláme náš rituál před spaním a pak šílený řev. Vyřešila jsem to tak, že spí s námi v posteli, kdy ho nakojím v posteli a během chvilky usíná bez plakání, posléze ho přenesu do postýlky…snad se to zlepší..

Eminka1
Kecalka 165 příspěvků 02.01.17 19:13

Stalo se nam to same ve 12m, uspavala jsem v naruci a polospici vracela zpet do postylky po par tydnech se to vratilo do normalu zase si v postylce povida, hraje s panenkou az z toho usne :)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 19:19
@LidkaMat píše:
Ahoj,

potřebuji radu od zkušených maminek.
Mám půlroční holčičku, která neměla problém v postýlce ihned usnout. Palec do pusy, plenu žmoulala v ruce a pak si ji přitiskla na obličej a do minuty usnula.
Jenže teď?! Možná má nějaký období, ale když se nabaští a je čas spánku a samozřejmě už si mne očko, nebo zívá, tak ji uložím. Najednou spustí a vytrvale pláče dokud ji nevezmu ven. Samozřejmě jsem se pokoušela ji nechat trochu vyplakat, jestli nezkouší jak rychle doběhnu, ale tohle už je pláč, který je skoro bych řekla hysterický. :,(
Zvednu jí a je veselá, směje se a nepláče. Nezdá se, že by ji něco bolelo, nebo trápilo…

Dělá to poslední dva dny. V náručí pak usne a v kočárku taky. Žádná přemíra chování nebyla, ani teď o svátcích, tak proč? :(

Předem děkuji za odpovědi. Víc hlav, víc ví.

te jen zkousi pac vi, ze zavola ty pribehnes a pak je po jejim ;) zkusila bch ji dat do zasuvky ty maly leddiodovy svetylka na celou noc co se samy zhasinaji rano se svetlem pokud by to bylo strachem jinak bych zustala u ritualu a nepovolovala bych nejaky prcky maminy pak beroz i do postele a maj pak problem je to odnaucit ;)

Nikitkaii
Kecalka 263 příspěvků 02.01.17 19:20

Presne tak to mame ted asi 2 tydny doma taky. v postylce sileny rev a to nikdy prcek nedelal! ale asi chce mit spolecnost v mistnosti pac kdyz jsem s nim(staci lezet vedle postylky na postely)tak je klid, ale jak prekrocim prah do jine mistnosti tak je sileny rev. nekdy mu dam ruku do postylky at vi, ze tam jsem a nebo jsem na postely a usne!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama