Punč, svařák v těhotenství???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucius08
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 15.12.17 21:47
Punč, svařák v těhotenství???

Dáte si v těhotenství punč nebo svařák? Všichni mi tvrdí, že alkohol je převařený, takže by to mělo být v pohodě… :nevim:. Aaaa dáte si třeba decku vinka? Já teda sem tam hřešim, ale jen tak jednou za dva týdny a jen tak půl deci…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

cell
Echt Kelišová 7999 příspěvků 1 inzerát 15.12.17 21:51

@Lucius08 : ano. Prokrvení dělohy ;-)

Yasmina21
Kecalka 395 příspěvků 15.12.17 21:52

To snad nemůžete myslet ani vážně 8o :? Jistě že NE! Copak nic nevíte o tom, jaký může mít dopad alkohol na plod? :roll: I svařené víno a punč je alkohol a rozhodně se z něj nevypaří :roll:

Criolo
Kecalka 143 příspěvků 15.12.17 21:52

Ja jsem si nedala vubec nic a ani se nechystam a ani mi alkohol nechybi.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 15.12.17 21:53

@Yasmina21
Já nevím, proto se ptám… Jaký teda?

Edita2
Závislačka 2672 příspěvků 15.12.17 21:53

Punč piju dětský :D nebo si kupuji v DM nealkoholický :D jinak jsem zatím poseroutka :D už tak si ujíždím na sýrech :D ale je fakt že nivu jen do omáčky a povařit a to ještě si hlídám aby byla z pasterizovaného mléka :D na svařák mám chuť, ale zatím se držím :D tak si tež ráda počtu :)

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 15.12.17 21:55

@Lucius08 Pila jsem celkem běžně pivo i víno - pivo normálně velké nebo 2 dcl vína. Ne každý den, ale jednou za týden, dva normálně. Mám 3 děti, jsou zdravé. Takže v klidu. Všeho moc škodí, i přehnané opatrnosti ;)

Yasmina21
Kecalka 395 příspěvků 15.12.17 22:00

@Lucius08 http://www.naseporodnice.cz/…ni-plodu.php
Zkuste zapátrat na internetu nebo se optejte přímo konkrétně svého lékaře/pediatra :hug: Bohužel, některé maminky riskují zdraví svého miminka :? Raději to těch pár týdnů vydržte. Nestojí to za to :kytka:

beruska9
Extra třída :D 10521 příspěvků 15.12.17 22:02

@Yasmina21 @Lucius08 : vypari se, kdy se to prevari. Jenze to u kupovanych nikdo nevi, ja se to varilo (a pokud je delaji spravne, tak by ani nemelo).
Nejbezpecnejsi je nepit, nebo si udelat doma a poradne povarit. Jako deci nejspis zadnou skodu nenadela, riziko je hlavne u pravidelneho piti a vetsiho mnozstvi, ale je otazka, kdo chce co riskovat.

AudiH
Kecalka 461 příspěvků 15.12.17 22:03

Odumírání mozkových buněk. Až mu nepůjde fyzika a budes se s nim ucit, tak si vzpomen. Hodne stesti, zbytečné riskovani.

89Luca
Kecalka 205 příspěvků 15.12.17 22:03

@Lucius08
Taky se hlasim k poseroutkam, ale myslim si, ze malinky mnozstvi jednou za cas se ti nemuze nic stat.
Mimochodem - svarak, punc apod. se nedela z prevarenyho alkoholu-pac by se vyparil, ae z horkeho aby se alkohol prave zachoval :hug:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 15.12.17 22:15

Myslela jsem převařený doma. Já jsem právě na netu hledala nějaké články a někde píšou, že jo s mírou a sem tam, někde zase, že né :nevim: doktor říkal, decka sem tam nevadí, sestřička zase že v žádném případě :roll: :nevim: čert aby se v tom pak vyznal :lol: ale moc děkuji za vaše názory! :kytka:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2268 příspěvků 15.12.17 22:18

Já si myslím, že jednou za čas sklenka určitě nevadí…dámy, nepřehánějte to tady zase…

yareah
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 15.12.17 22:20

@Lucius08 klidne si o vikendu sklenicku vina nebo svaraku dam. Schvalil sam doktor a me sestre jeji doktor taky, ze denne sklenku muze. ani jedna si teda nedame kazdy den, ale jednu sklenicku o vikendu klidne

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 15.12.17 22:20
@Lucius08 píše:
Dáte si v těhotenství punč nebo svařák? Všichni mi tvrdí, že alkohol je převařený, takže by to mělo být v pohodě… :nevim:. Aaaa dáte si třeba decku vinka? Já teda sem tam hřešim, ale jen tak jednou za dva týdny a jen tak půl deci…

já pila sem tam svařák.. ono to takhle jednorázově v malým množství neškodí ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama