Gestační váček 6. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makiina
Povídálka 27 příspěvků 15.12.17 09:01
Gestační váček 6tt

Ahoj holky včera jsem byla na kontrole a podle výpočtu bych měla být v 6 týdnů. doktor vyloučil mimodelozni těhotenství coz je dobrá zpráva, ale nebylo vidět nic než jen gestační váček a po novem roce mam prijit na kontrolu ale jak tady čtu ty diskuze nemám z toho dobrý pocit..

Přečtěte si článek: Jak probíhá 6. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18679 příspěvků 15.12.17 09:03

Kolik jsi přesně? Mohla jsi otěhotnět později. Počítá se to podle poslední menstruace.

eileithia
Kecalka 230 příspěvků 15.12.17 09:09

@Makiina šla si moc brzy na ultrazvuk, musíš trpělivě čekat pak bude vidět srdíčko. Držim palce, ale pokud vyloučil mimodelozni tak buď v klidu a těš se :potlesk:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 15.12.17 09:10

Já byla taky tak a byl viděl jenom váček a embrionální pól. Jdu na další po 3 týdnech příští čtvrtek a to už budu 9+1 a teprve mi potvrdí srdíčko. To čekání je hrozný, ale ono na tom nic nevymyslíš i kdyby jsi tam byla každý den. Buďto to bude dobré nebo ne a já tomu věřím. Ono se stejně pak chodí po měsíci takže člověk je v takové nejistotě až do pohybů.

Makiina
Povídálka 27 příspěvků 15.12.17 09:15

Přesně asi 6+2tt podle menstruace já mám jen strach z toho, že se tam to mimi právě neukaze :think: :roll:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 15.12.17 09:16

@Makiina já na první kontrole byla v 6tt a taky byla jen bublinka, za 10 dní pak už bylo vidět srdíčko ;) může to dopadnout tak i tak, neovlivníš nic, tak si užij vánoce a držím palce, aby v lednu bylo vše v pořádku :)

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 15.12.17 09:18

Je brzo, po novém roce uvidíte i plod. Buďte v klidu, těště se na miminko a užívejte předvánoční atmosféru!

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 15.12.17 10:30

@Makiina tak dle UTZ - upřímně, pokud stáří plodu skutečně odpovídá MS (tzn.6+2 = 7tt), tak bych si moc nadějí nedělala, na ultrazvuku bohužel není vůbec žádný náznak zárodku (ani lehké ohraničení), což už by mělo být vidět. Pokud ale má tvůj MUDr. méně kvalitní, starší ultrazvuk a plod je třeba ještě navíc mladší, pak je stále možnost, že detaily UTZ nedostatečně zachytil.

Jestli chceš mít klid ještě před Vánoci, objednej se těsně před svátky (nebo mezi svátky), za týden by měl být vidět už nějaký „posun“.

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 2 inzeráty 15.12.17 10:40

Ja byla poprve v 7tt a uz bylo i srdicko, ale nekterym se prcek vyloupl az treba v 9tt. Ale to byva u spatne urceneho tehotenstvi, kdyz ovulace nastala dele.

Makiina
Povídálka 27 příspěvků 15.12.17 11:05

Zajímavé je že mi ale doktor řekl že těhotná jsem a že po novém roce vypiseme aji tehotenskou kartu a nic ze by bylo neco spatne neríkal… a já pak doma zjistim že to možná ani nedopadne..

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 15.12.17 11:13

@Makiina a proč by říkal, že je něco špatně? Pořád je tu možnost pozdější ovu (prostě mladšího plodu), takže pokud to bude OK a zárodek se objeví, vypíše ti průkazku. To, že to nemusí dopadnout, je prostě realita se kterou tady bojuje každá. Každopádně přeji ať je po novém roce vidět vše včetně srdíčka :kytka:

bubbagumpshrimp
Povídálka 30 příspěvků 15.12.17 12:50

Vůbec nic si z toho nedělej. Já byla na ultrazvuku přesně v 5tt+6 (přesně to vím podle sledované ovulace) a na ultrazvuku také jen gestační a žloutkový váček. Embryo ani náznakem. Taky už jsem se smiřovala s tím, že to nedopadne. Na další ultrazvuk jsem šla 8tt+1 a miminko bylo krásně vidět, bilo mu srdíčko a velikostně přesně odpovídalo 8+1. Prostě to krásně dohnalo. Takže nevěš hlavu a nenech se děsit :)

Makiina
Povídálka 27 příspěvků 02.01.18 09:49

Tak jsem se stresovala zbytečně všechno je v poradku :srdce: :potlesk:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 02.01.18 09:56
:potlesk: :dance:

jananka
Povídálka 50 příspěvků 14.03.18 12:48

Ahoj holky můžu se k vám přidat?? Jsem 6+4 a v pondělí 12.3 jsem byla na ultrazvuku a srdíčko tluče pravidelně tak jsem hrozně šťastná. Akorát nemám žádný nevolnosti a prsa mě přestali bolet myslíte si že je vše v pořádku? Jsem hrozně šťastná ale asi jako každá přemýšlím… :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama