Punčochy pro vysoké ženy

1962
2.5.17 10:19

Punčochy pro vysoké ženy

Dobrý den, jaj už je v názvu diskuse, dotaz je pro vysoké ženy. Já mám 180 cm a mám problém sehnat pro sebe silonky, punčocháče tak, aby mi dobře seděly a neměla jsem sed po chvíli někde v půli stehen. :roll: U stánku mají max 182 velikost a já bych potřebovala větší, jelikož jak se je snažím natáhnout tak je kolikrát roztrhnu. Takže k dotazu, kde nakupujete, kolik měříte a jakou velikost berete a sedí Vám. Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2230
2.5.17 10:24

Merim 187, vazim zhruba 65kg a puncochace nenosim, protoze se proste na moji delku nohou zadne nevyrabeji. Kdyz si vezmu velikost na silnejsi zeny, tak sjizdi o to vic a ruzne se roluji okolo kotniku. Nosim bud podvazkovy pas a nebo puncochy samodrzici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
2.5.17 10:47

Mám přes 180 a vyzkoušela jsem spousty druhů silonek a jediné ucházející jsou ty samodržící, s tím že ke krátkým šatům prostě musím být bez silonek. Kupovala jsem je v Tescu, značku si nepamatuji, ale byly to prostě ty pro nejvyšší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
2.5.17 10:52

Kupuji v Marks and Spencer - mám 176cm (ale dlouhé nohy), běžně jsem si kupovala velikost 182 a byla akorát. U těchto z MS mám ještě rezervu, takže by mohly být i větším dlouhánkám. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17530
2.5.17 11:27

Dlouhé nohy, sen většiny chlapů. Jen některým se to splní. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1962
2.5.17 12:59

Tak to jste mě holky moc nepotěšily, já doufala že se někdo najde. Já samodržící punčochy moc nemusím, bojím se že mi sjedou :roll: Řešením by asi byl podvazkový pás, ale to ani nevím jak funguje :mrgreen: Doufám že ještě někdo odpoví kdo ví víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17530
2.5.17 17:51
@Pe-G píše:
Tak to jste mě holky moc nepotěšily, já doufala že se někdo najde. Já samodržící punčochy moc nemusím, bojím se že mi sjedou :roll: Řešením by asi byl podvazkový pás, ale to ani nevím jak funguje :mrgreen: Doufám že ještě někdo odpoví kdo ví víc.

dobrý je na to lepidlo kanagom. Po tom nesjede nic. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama