Pupeční kýla a problémy

44
23.3.21 22:37

Pupeční kýla a problémy

Holky, myslíte, že by mohla mít pupeční kýla vliv na vyprazdňování?
Už začínám být zoufalá. Naposledy náš 8 týdenní syn kakal sám 10.3. ač s tím nikdy neměl problém… Od té doby jen počurané pleny, bolesti bříška a kaká jen a pouze za pomoci rourky nebo teploměru. Jenže jak od toho 10.3. více méně nepřetržitě tlačí a pláče tak má kýlu…

20.3 měl po použití rourky úplně zelenou stolici, pak se to srovnalo a dnes 23.3. opět zase zelená.

Já prostě nevím co se děje… UM má furt stejné a vždy mu vyhovovalo a problémy nikdy neměl (Kendamil a kojený není) espumisan má taky furt stejný a dávku mlíčka jsem taky nezvedala. Jediný co bylo jinak je že jsme 4.3. začali dávat Biogaiu, kterou jsme po pár dnech vysadili právě kvůli těmto problémům…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
86
23.3.21 22:59

Malý kýlu měl. Problémy s bolestmi bříška byly dost časté, ale upřímně mě ani nikdy nenapadlo to nějak propojovat. Ani doktorka nikdy neříkala nic o možné spojitosti těch dvou věcí a řešila jsem s ní obojí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.3.21 00:13

@AndulkaMa když jsem tak četla ostatní diskuze a články, napadla mě ještě ABKM… ale nevím jestli se to projevuje právě takto :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44

@AndulkaMa když jsem tak četla ostatní diskuze a články, napadla mě ještě ABKM… ale nevím jestli se to projevuje právě takto :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
24.3.21 06:47

@Anetcze u nás to nebylo, zkoušela jsem vysadit na 14 dní kompletně mléko ze své stravy a nic se nezlepšilo. Zkoušela jsem i vysadit lepek, taky nic. Ale stojí to určitě za zkoušku, tahle možnost je dost reálná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat