Pupínek na bradě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 21:30
Pupínek na bradě

Hezký večer, dceři (15 m) se včera na bradě udělal pupínek. Dneska se zvětšil a večer už tam měl bílou tečku. Uvidím, jak to bude vypadat zítra, jestli se to zmenší či ne, kdyžtak bych zašla k doktorovi… ale nevíte někdo, o co by se tak mohlo jednat? Je to jeden pupínek na bradě…

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 01.07.19 21:33

Bedar. Proste vymacknout. Ty vl, ja myslela, ze lidi jsou na dovoleny a nemaj cas trollit

ZuzanaT
Stálice 85 příspěvků 5 inzerátů 01.07.19 21:36

To je beďar. Tak batoleti to nevadí, nechala bych to víc uzrát, pak zkusila vymáčknout a dezinfikovat. Jestli se ale dcera nechá. jinak bych to nechal být úplně.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 01.07.19 21:41

Fakt by s tímhle šel někdo k doktorovi? 8o

Khalesi
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 01.07.19 21:53

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ty kraaaaa.vo to je moc tohleto.

Prosimte rovnou do motola na pohotovost, at si tam dceru radeji nechaji na pozorovani. Treba se ji v 15 udela dalsi pupinek a co potom??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 21:59

Tak dík za milý odpovědi. Bála jsem se, protože to fakt nevypadá hezky, malá je protivná a ve čtvrtek máme jet pryč, takže bych ji nerada tahala někde po dovolený, pokud by se jednalo o něco infekčního třeba. Každopádně asi jsem se zneklidňovala zbytečně, dle vašich jasných odpovědí. Děkuju, hezký večer.

nozu
Extra třída :D 12577 příspěvků 01.07.19 22:52

Hele doktor to vymáčkne a vydezinfikuje. Takže udělej to samé a uvidíš, jak se to bude chovat dál. Hezký to opravdu nevypadá. Dala bych pozor, Sáby se jí ten hnis neroznesl po obličeji… Protivná může být z toho počasí…

Podhoubi
Kecalka 126 příspěvků 01.07.19 22:57

@nozu Já se bojím jí na to sahat, ono je to docela velký a musí to být citlivý. Navíc to je jakoby plochý. Nehledě na to, že se mám strach, že bych jí tam něco zanesla. Raději to nechám, podle mě to dneska bude “v rozkvětu” a zítra by to snad mělo začít mizet. Bála jsem se, jestli by to nemohly být třeba začínající neštovice, ale pak jsem koukala, že neštovice jsou spíš puchýřky nalité vodou. Děkuju!

nozu
Extra třída :D 12577 příspěvků 02.07.19 05:09

@Podhoubi no já bych se to asi snažila dostat nějak citlivé ven. Třeba namazat černou masti atd. Trochu mi to připomíná vřed, který měl syn před 2 lety. On to měl teda o dost větší a na boku. Bylo v tom strašnýho hnisu, který doktorka vyčistila a dostali jsme višňák na doléčení. Pak se mu to objevilo ještě jednou na ruce Na to obličeji je riziko jizvy…

milktea
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 02.07.19 10:06

Taky bych z toho byla vyděšená, mimina přece nemají běžně beďary…
Jinak fakt pozor na jizvu, nechala bych to být, aby se to samo nějak vyvinulo a potom hlavně hlídat, aby si nestrhla strup. Já mám dodnes dolík na nose od strženého strupu v dětství :?

Váš příspěvek
Reklama