78EDCF92-24CE-474D-ADDE-90AF0384AA9C.jpeg
Hezký večer, dceři (15 m) se včera na bradě udělal pupínek. Dneska se zvětšil a večer už tam měl bílou tečku. Uvidím, jak to bude vypadat zítra, jestli se to zmenší či ne, kdyžtak bych zašla k doktorovi... ale nevíte někdo, o co by se tak mohlo jednat? Je to jeden pupínek na bradě...
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 01.07.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána