Zpět na web

  • načítám...

78EDCF92-24CE-474D-ADDE-90AF0384AA9C.jpeg

Hezký večer, dceři (15 m) se včera na bradě udělal pupínek. Dneska se zvětšil a večer už tam měl bílou tečku. Uvidím, jak to bude vypadat zítra, jestli se to zmenší či ne, kdyžtak bych zašla k doktorovi... ale nevíte někdo, o co by se tak mohlo jednat? Je to jeden pupínek na bradě...

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 01.07.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...