Pupínky všude

Anonymní
2.10.19 13:38

Pupínky všude

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s pupínky na rukách, nohou a tvářích? Syn to měl nejdřív jen na tváři a teď už to má i na rukách a nohou. Dr nám dala už dvě masti ani jedna nezabrala. U kožní jsme taky byli ta nám dala mast, která nám taky nezabrala. Malého to tedy nesvedi, ale mě to vadí. Děkuji za každou radu! :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.10.19 14:23

Sestra tohle má od mala a má to i teď v dospělosti. Ničemu to nevadí. Může to mazat čím chce a nic nepomáhá. Ale ani to nesvedi, takže jí to nevadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5654
2.10.19 15:47

Manzel ma tohle jako alergickou reakci. Normalne mu to vyskace v pylove sezóně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3241
2.10.19 16:51

Maji to obe me deti. Kdysi jsem vedela i James to odborne jmenuje. Je to bohuzel typem kuze, u ktere se vytvari neceho vice a to zpusobuje ty pupinky. Detem se to zlepsuje pres leto a kdyz neni slunicko, tak se jim to pak zase zhorsuje. Muj muz je atopik a tak jsem rada, ze maji jen toto a nemusime setrapit s ekzemem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
4.10.19 00:09

re:

Podle toho co jsem pochopil je to akutní. Patrně jde o vezikulózní stomatitídu, způsobují to enteroviry. Účinná léčba neexistuje, ale nebojte se většina dětí to snáší dobře a do 10 dnů se to ztratí a dítě získá doživotí imunitu. Jinak někdy se tomu říká 7 dětská nemoc. Moje děti to také měly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.19 06:36

@Josef44 syn to má minimálně půl roku. Už jsem to řešila se dvěma Dr. ale nikdo nám zatím nepomohl. Šestou nemoc už jsme měli a to byly pupínky jiné a hlavně na zádech a bříšku. Tyhle jsou na rukách a nohách. :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
354
4.10.19 16:57
@Anonymní píše:
@Josef44 syn to má minimálně půl roku. Už jsem to řešila se dvěma Dr. ale nikdo nám zatím nepomohl. Šestou nemoc už jsme měli a to byly pupínky jiné a hlavně na zádech a bříšku. Tyhle jsou na rukách a nohách. :think: :nevim:

OK v tom případě to samozřejmě není virové. Zkuste alergologii, zkusit změnit prací prášek na Jelena. Mohou to dělat roztoči nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama