Pusa, ruka, noha bez horeček

20.12.19 19:25

Pusa ruka noha bez horeček

Dobrý večer. Minulý týden jsem byla s malou u ségry a těsně před naším odjezdem neteři propukla nemoc pusa ruka noha…Dcerka byla dodnes naprosto v pořádku, jen trošku více spavá (běžně spávala přes den cca 20min., max 1hod., teď i 2 hod.), ale tomu jsem moc nedávala význam…Teď však měla „problém“ s pudinkem, který měla na večeři…Při každém soustu nespokojenost až pláč…Krom toho žádné problémy…Mám dotaz na maminky, které si tím prošly…Jsou u této nemoci vždy horečky? Děkuji za info…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1378
20.12.19 19:39

@Thaliakenn syn mel horecku asi 1 den. Pak mel jen par pupinku. Ja mela take teplotu a pupinky snad vsude. Trpela jsem silene :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7129
20.12.19 19:42

U nás byla horečka 40 °C, šílený řev. Druhý den šel manžel s malým k doktorce a už se objevovaly v puse první puchýřky, už měl jen teplotu. Spíš bych hlídala, aby jí horečka ještě nevylétla v noci. Prý příznaky jsou i velká bolest v krku, proto nejdřív nechtějí jíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23371
20.12.19 20:06

Měli jsme a kromě pupínků jí nebylo vůbec nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
787
20.12.19 20:33

Syn mel jen par pupinku na brade a afty v puse, jinak nic. Ja zas horecku a afty bez pupinku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
20.12.19 20:34

Syn měl také horečky trvající cca 3 dny. Afty v puse a vyrážku kolem pusy, na nohách a rukách. Po dobu trvání horeček byl i hodně podrážděný a plačtivý, z ruky prakticky neodložitelný.
Držím pěsti aby se vám to vyhlo :hug: třeba to budou zuby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
20.12.19 20:48

My jsme měli 3 dny 40 horečky :nevim: hrozná nemoc..dcerka šíleně trpěla.. nejedla, měla pp celem těle pupinky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
20.12.19 20:54

Syn bez teplot jen afty, ja pak zase.jen pupinky na rukach taky bez teplot… takze prubeh ruzny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
787
20.12.19 21:06

Jo a pak asi po tydnu mu slezly nehty. Mne nastesti nee :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 23:00

Děkuji všem…Nakonec si vzala ještě tak čtvrt rohlíku, který „sežužlala“ (má 14m). Tak to asi snad nebude ono…Alespoň tím se utěšuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama