Je to spála? Foto jazyka

Anonymní
18.12.19 19:46

Spála - foto jazyka

Muze se prosim podle fotky jednat o spalu? Popravdě by me to ani nenapadlo, ale ve skole se pry objevila, tak mozna moc zkoumam. Syn mel vcera z niceho nic jen horecku, která sama přes noc odezněla, nic ho nebolí, teplotu nemá, krk se červený nezdá, vyrazka nikde. Vypadalo to jako typická jednodenní viróza, kterou tak jednou za rok má.
Jen ten jazyk mi mírně pripada, jestli není jako některé obrázky na netu. Ale jak píšu, pokud bych nevěděla, není to nic, čeho bych si vůbec všimla.
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6311
18.12.19 19:48

Spíš ne. Napiš si do googlu „spála jazyk“ a mrkni na fotky. Ty vypadají červeněji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 19:51

@Tableta a taky si rikam, ze by se z toho za jeden den takhle sam nevylizal… fakt mu neni vubec nic

• Citovat
  • Nahlásit
6311
18.12.19 19:54
@Anonymní píše:
@Tableta a taky si rikam, ze by se z toho za jeden den takhle sam nevylizal… fakt mu neni vubec nic

Však uvidíš. Ale radši ho kontroluj. Je to zajímavý, já jsem tohle nikdy nezažila, ale moje dítě to má 1-2× do roka. Jednodenní vysoký horečky a pak je zas jako rybička :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 20:04

@Tableta myslím, že je to znak dobre imunity - prostě rychle se s tím vypořádá. To já nemám horečku skoro nikdy a vše se mi vleče.

• Citovat
  • Nahlásit
3815
18.12.19 20:11

A co ma s jazykem? Me na nem neprijde nic divneho..
dcera ma „divny“ jazyk, az me to vydesilo, ale dle dr to neni vubec nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 20:19

@Kolarkaa já ho mám ještě horší :mrgreen: to jen skrz tu spalu. Na fotce to možná není úplně vidět, má ho trochu potazeny, což asi může být s virózou, ale kraje už se vrací do normálu. Asi jsem hysterka :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat