Pustili byste dospělé děti s tchány do Řecka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka002
Závislačka 4688 příspěvků 20.01.19 08:23
Pustili byste dospělé děti s tchány do Řecka?

Já vím, takhle to vypadá, že jsem padlá na hlavu a že samozřejmě pustili.
Držet je nebudem, pochopitelně. Problém je v tom, že tcháni si usmyslili 14 dní, týden cestování po památkách a týden u moře. Fajn, já bych to brala, ale oba jsou nemocní ( ne tedy nijak fatálně, ale do 40 stupňového horka lézt po vykopávkách to neni).
Děti jsou plnoleté (čerstvě), zásady první pomoci znají, ale stejně.

Naši je berou do Makarské na válecí dovolenou, to je sice nuda, ale poletěj taky. já chci být dítě :mrgreen:.
Letos mi daj jen 14 dní a pojedem s manželem asi bez dětí kamkoli na poslední chvíli a užijeme si, nejlépe hotel, kam děti nesměj :lol:.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Helca83
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 20.01.19 08:29

No pustila, za podminky ze vsichni musi mit dobre zdrav.pojisteni a jestli mas dceru, tak tam bych se bala spis o neco jineho, vybavila bych ji antikoncepci… clovek nikdy nevi kde koho potka a historek o letnich laskach zname asi kazda hodne.

Jeste me napada, kdy chtej jet? Na ty pamatky by mozna nejaka pred nebo po-sezona byla lepsi, s ohledem na horko, presne jak pises.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 20.01.19 08:32

Absolutně by mě nenapadlo o tom přemýšlet ani u mladších děti, natož u plnoletých 8o Je snad fajn, že ještě chtějí jet s babičkou a dědou, taky by si mohli sbalit batoh a ozvat se za měsíc po projetí Evropy stopem ;)

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25860 příspěvků 20.01.19 08:32

Jak jsou nemocni?

marin
Echt Kelišová 9547 příspěvků 20.01.19 08:33

V tomto případě bych také měla strach spíše o rodiče. :mrgreen: Doufám, že nepojedou alespoň v sezóně po těch památkách. Byla jsem minulý rok v červnu na Krétě, a to sluníčko se tam tak opíralo, a to nebyly čtyřicítky, že všichni vyhledávali stín, kterého tam bylo pomálu. Akropole jsou na kopečku. To u moře je svěží vzduch a dá se kdykoli zchladit, a i to horko se tam vnímá jinak.

debra.morgan
Kelišová 6213 příspěvků 20.01.19 08:34

tak jestli jsou dospeli, tak o nejakem tvem „pousteni“ to asi uplne nebude 8) … nemocne myslis jak? mentalne? fyzicky?

Kaileee
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 20.01.19 08:37

no už to dávno nejsou děti, prakticky bys o tom ty rozhodovat neměla, pokud chcou, tak ať jedou… byla bych ráda, že moje děti aspoň něco zažijou když jim to já nemůžu dopřát..
jak jsou nemocní?? Pokud to zvládne tchyně tak proč ne oni?

marin
Echt Kelišová 9547 příspěvků 20.01.19 08:41
@Kaileee píše:
no už to dávno nejsou děti, prakticky bys o tom ty rozhodovat neměla, pokud chcou, tak ať jedou… byla bych ráda, že moje děti aspoň něco zažijou když jim to já nemůžu dopřát..
jak jsou nemocní?? Pokud to zvládne tchyně tak proč ne oni?

Myslím, že mluví o tchánech, že jsou nemocní ne o dětech. :mrgreen:

Kaileee
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 20.01.19 08:42
@marin píše:
Myslím, že mluví o tchánech, že jsou nemocní ne o dětech. :mrgreen:

aha to máš asi pravdu, to se mi úplně ztratilo v textu… tak to potom vůbec nechápu co jako řeší

marin
Echt Kelišová 9547 příspěvků 20.01.19 08:45
@Kaileee píše:
aha to máš asi pravdu, to se mi úplně ztratilo v textu… tak to potom vůbec nechápu co jako řeší

Má strach o tchány, aby se jim něco nestalo. A asi si myslí, že to není úplně dobrý nápad po těch památkách. Jinak Řecko je ideální země i pro starší lidi, jezdí tam všechny věkové kategorie.

mamina89
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 20.01.19 08:45

Asi nechápu, co se řeší. Tchánovci jsou dospělí a svéprávní lidé a to samé děti :nevim: ať si jedou, kam chtějí :think:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 20.01.19 08:46

Kdyby si někdo vzal naše mladší děti, mají do hodiny zabaleno. Natož když jim je 18.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 20.01.19 08:47
@marin píše:
Má strach o tchány, aby se jim něco nestalo. A asi si myslí, že to není úplně dobrý nápad po těch památkách. Jinak Řecko je ideální země i pro starší lidi, jezdí tam všechny věkové kategorie.

no ale proč ta diskuze o dětech? to by spíše měla být diskuze jak zabránit tchánům jet do Řecka aby se jim něco nestalo… nemělo by to být spíše naopak? že bude ráda že s nimi jednou dva další dospělí, kteří když tak nějak pomůžou ?? :nevim:

a12
Vesmírná mluvilka 34547 příspěvků 20.01.19 08:47
@marin píše:

No takže resi jestli pustit deti do recka, nebo tchany do recka? :mrgreen:
Deti se ji klidne pristi rok muzou vydat samy :lol:

marin
Echt Kelišová 9547 příspěvků 20.01.19 08:49

Pokud si budou organizovat ty památky samy, tak bych problém neviděla. Mohou si program uzpůsobit podle toho, na co se budou cítit a jet v dobu, kdy tam nebude největší vedro. To si plánují půjčit auto?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >