Pustit ci nepustit

Napsat příspěvek
Velikost písma:
34322
16.7.23 13:04

Ne.
Jednou mesicne fakt nestaci, at pritlaci na kontaktu a pak teprv dovolena.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5138
16.7.23 13:14

Proč 1× měsíčně?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4383
16.7.23 13:35

Pokud se viděli tak málo, na 10 dní bych mu ji nedávala. Třeba časem, až by si na sebe,,zvykli". zatím bych dala na víkend. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59395
16.7.23 13:59
@Anonymní píše:
Hezky den, jsem cca rok sama s dcerou a ted ex prisel s tim ze by chtel malou na dovolenou sou ji cca 4 roky a 4 mesice,… styk byl cca jednou mesicne… ona je na mne ted zavisla… sama chce ale nechce tam spat tak nevim co s tim… je to na deset dni na slovensko

1× měsíčně to je dost katastrofa? proč najednou na 10 dní? On žije na Slovensku nebo vymyslel dovolenou tam? 10 dní je z ničeho strašně moc. Tohle chce natrénovat a až bude s ní zvyklý a ona s nim trávit celé víkendy pak at jednou. takhle hrozí že to nedopadne dobře a co on tam s ní bude dělat. To moc zájem o ní nemá když mu stačí 1× měsíčně :? věk na to mávala tatínka asi moc nezná :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tala20
17.7.23 07:16
@Anonymní píše:
ex prisel s tim ze by chtel malou na dovolenou sou ji cca 4 roky a 4 mesice,… ona je na mne ted zavisla…

Nelži. Je to obráceně. To Ty jsi závislá na ní.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí