Prášky Quetiapin Mylan - dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 10:10
Quetiapin Mylan dotaz

Mám GAD a AD Velaxin. Včera jsem dostala od psychiatra nové prášky na příznaky OCD Quetiapin Mylan místo Fluanxolu, mám brát 50mg na noc. Vzala jsem si je v půl jedenácté a okamžitě jsem pocítila totální únavu, usnula jsem a prospala asi 9-10 hodin. A teď ráno se cítím docela utlumená. Je to normální? Sedne si to? Doktor říkal, že vedlejší účinky se nedostaví. Hodlám si to vzít ještě dnes a pak kdyžtak doktorovi zavolat.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 10:20

Ahoj, Quentiapin jsem brala, speciálně kvůli spaní. Byl mi předepsán psychiatrem, nemohla jsem usnout a měla pak noční můry. Bylo to přesně jak popisuješ, okamžitě únava, kolikrát jsem skoro ani nedošla do postele. Podle mě je to normální.

Prosím anonymně, zdravotní stav.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 10:46
@Anonymní píše:
Ahoj, Quentiapin jsem brala, speciálně kvůli spaní. Byl mi předepsán psychiatrem, nemohla jsem usnout a měla pak noční můry. Bylo to přesně jak popisuješ, okamžitě únava, kolikrát jsem skoro ani nedošla do postele. Podle mě je to normální.Prosím anonymně, zdravotní stav.

Díky. A ta únava a utlumenost pak odezněly, nebo přetrvávaly? Takhle nemůžu fungovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:24

Ahoj, také beru Quetiapin, už asi tři týdny a jsem s ním naprosto spokojená. Nikdy dříve jsem tak skvěle nespala. Zpočátku jsem byla utlumená i přes den, ale to si sedlo. Teď vyskočím z postele plná života a cítím se skvěle. :) Konečně až třetí varianta léků, co mi sedla. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:47
@Anonymní píše:
Ahoj, také beru Quetiapin, už asi tři týdny a jsem s ním naprosto spokojená. Nikdy dříve jsem tak skvěle nespala. Zpočátku jsem byla utlumená i přes den, ale to si sedlo. Teď vyskočím z postele plná života a cítím se skvěle. :) Konečně až třetí varianta léků, co mi sedla. :)

Diky. A muzes popsat, v cem presne ti pomohl krome te unavy? Jakoze co jsi pocitovala za problemy/myslenky, ktere ted uz nemas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 17:48
@Anonymní píše:
Diky. A muzes popsat, v cem presne ti pomohl krome te unavy? Jakoze co jsi pocitovala za problemy/myslenky, ktere ted uz nemas.

u mně šlo hlavně o ten spánek. Nikdy jsem nemohla moc brát. jinak na den beru ještě AD Seropram v kapkách. Diagnóza deprese s úzkostnou poruchou a panická ataka. Předtím jsem užívala Trittico, to na mě nemělo účinek, pak Mizarten, ten mi zhoršil panické ataky a deperzonalizaci a přidal se syndrom neklidných nohou. Teď jak beru tuto kombinaci, spím lépe, panické ataky odezněly, syndrom neklidných nohou už vůbec nemám, deperzonalizace jen slaboučká, cítím energii a spokojenost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >