Reklama

Prášky Quetiapin Mylan - dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 10:10
Quetiapin Mylan dotaz

Mám GAD a AD Velaxin. Včera jsem dostala od psychiatra nové prášky na příznaky OCD Quetiapin Mylan místo Fluanxolu, mám brát 50mg na noc. Vzala jsem si je v půl jedenácté a okamžitě jsem pocítila totální únavu, usnula jsem a prospala asi 9-10 hodin. A teď ráno se cítím docela utlumená. Je to normální? Sedne si to? Doktor říkal, že vedlejší účinky se nedostaví. Hodlám si to vzít ještě dnes a pak kdyžtak doktorovi zavolat.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 10:20

Ahoj, Quentiapin jsem brala, speciálně kvůli spaní. Byl mi předepsán psychiatrem, nemohla jsem usnout a měla pak noční můry. Bylo to přesně jak popisuješ, okamžitě únava, kolikrát jsem skoro ani nedošla do postele. Podle mě je to normální.

Prosím anonymně, zdravotní stav.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 10:46
@Anonymní píše:
Ahoj, Quentiapin jsem brala, speciálně kvůli spaní. Byl mi předepsán psychiatrem, nemohla jsem usnout a měla pak noční můry. Bylo to přesně jak popisuješ, okamžitě únava, kolikrát jsem skoro ani nedošla do postele. Podle mě je to normální.Prosím anonymně, zdravotní stav.

Díky. A ta únava a utlumenost pak odezněly, nebo přetrvávaly? Takhle nemůžu fungovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:24

Ahoj, také beru Quetiapin, už asi tři týdny a jsem s ním naprosto spokojená. Nikdy dříve jsem tak skvěle nespala. Zpočátku jsem byla utlumená i přes den, ale to si sedlo. Teď vyskočím z postele plná života a cítím se skvěle. :) Konečně až třetí varianta léků, co mi sedla. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:47
@Anonymní píše:
Ahoj, také beru Quetiapin, už asi tři týdny a jsem s ním naprosto spokojená. Nikdy dříve jsem tak skvěle nespala. Zpočátku jsem byla utlumená i přes den, ale to si sedlo. Teď vyskočím z postele plná života a cítím se skvěle. :) Konečně až třetí varianta léků, co mi sedla. :)

Diky. A muzes popsat, v cem presne ti pomohl krome te unavy? Jakoze co jsi pocitovala za problemy/myslenky, ktere ted uz nemas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 17:48
@Anonymní píše:
Diky. A muzes popsat, v cem presne ti pomohl krome te unavy? Jakoze co jsi pocitovala za problemy/myslenky, ktere ted uz nemas.

u mně šlo hlavně o ten spánek. Nikdy jsem nemohla moc brát. jinak na den beru ještě AD Seropram v kapkách. Diagnóza deprese s úzkostnou poruchou a panická ataka. Předtím jsem užívala Trittico, to na mě nemělo účinek, pak Mizarten, ten mi zhoršil panické ataky a deperzonalizaci a přidal se syndrom neklidných nohou. Teď jak beru tuto kombinaci, spím lépe, panické ataky odezněly, syndrom neklidných nohou už vůbec nemám, deperzonalizace jen slaboučká, cítím energii a spokojenost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama