Quinny Buzz

3025
27.7.05 10:52

Quinny Buzz

Ahoj holky,
máte některá zkušenosti s tímto kočárkem? Je normální, že je korbička trochu nakloněná dopředu - mimčo v ní potom trochu sjíždí dolů. Nepřišli jsme na to, jak korbičku narovnat. Poradíte?
Díky,
Irucha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Quinny Buzz?

Přidejte zkušenost s Quinny Buzz
Napsat příspěvek

Reakce:

3025
27.7.05 11:15

Nějak se to poslalo 2×, pardón :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
27.7.05 11:27

Ahoj,
stejné téma- quinny Buzz jsem tu nadhodila před nějakým časem, ale odezva téměř žádná. Nevím, jestli s ním mamči moc nejezdí, ale mě se strašně moc líbí a má super jízdní vlastnosti. Já jsem teprve na začátku těhotenství, ale Buzz je mým velkým favoritem. Jen mám strach jak v zimě, zdá se mi docela odkrytý. Tak jestli mi můžeš napsat nějaké tvé zkušenosti budu moc ráda.
A jen tak pro zajímavost, v sobotu jsem byla v Německu a tam ho prodávaly za 330 eur, což je cca 9900 ,– sporťák, korbičku za 120 eur= 4200,– Kč . Takže oproti ČR dost velký rozdíl. Nejlevnější sporťák jsem zatím viděla v Plzni za necelých 12000,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3025
27.7.05 11:33

Ahoj Ivule, tak to je teda rozdíl, ta cena. Já dávala dotaz za kamaráku, která nemá přístup na net. Jinak jsou s kočárkem spokojení, já si ho včera vozila a je hrozně lehoučkej a snadno ovladatelnej. Jen ta korbička mi přijde kapku malá… Ale pokud jde o vzhled je fakt úžasnej. Taky mi přijde trochu nešikovný, že nemá klasický košík ale takovou docela malou připínací tašku. No zkrátka za ty prachy co stojí u nás, bych ho asi sama osobně nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
27.7.05 14:08

Jo, jo, ten Buzz box jsem taky řešila, zdál se moc malý.Tak jsem si ho omrkla pořádně, no a věci pro mimi se tam krásně vejdou a nakupovat jezdím většinou autem. A malý nákup myslím, že tam také nacpu.
Quinny vždy na podzim vyjíždí s nějakou novinkou, tak doufám, že Buzze o trochu vylepší. Ty ceny v Něm. jsou super, ale nevím jak bych tam řešila případnou reklamaci, tak ho možná zakoupím v Plzni, kde ho mají za cca 11 500,– Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
27.7.05 14:28

Ahoj Ivule, mám prosbičku, já už tenhle kočárek kupovat nebudu, protože malému bude na podzim rok, ale chtěla bych koupit Quinny Zapp, tady stojí něco přes 6 tis. tak by se možná v Německu taky vyplatil, kde si na ně prosím koukala. Díky za odpověď
Beruna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
27.7.05 16:32

quinny buzz

quinny buzz mam s korbickou i sportak + autosedaku maxi cosi…je pravda ze ta bouda je trosku z kopce,neni to nasazenim,proste to tak je naprojektovane :-)

maly se narodil v pulce kvetna a zatim se tam v poho vleze snad to zvladne do tech 6 mesicu nez se po:,–(i..kazdopadne tohle je problem vsech techle lehkych kombinaci,divala jsem se nazivo i na mutsy jane atd…proste ty korby jsou mensi oproti tem klasickym hlubokym kocarum..hold dan za to ze je fakt lehounky… podvozek se klada dobre a korbicku vynesu v pohode s malym i ja do patra…

ja ho teda nejlevneji koupil av DARAbaby prodejne ve VAl. Mezirici..byla tehdy jedina ktera mi ho mohla ukzat live na morave..vsude ho chteli objednat zavazne a teprvepak bych ho videla… prisel nas na 23000,– vcetne hluboke korby,sportaku a autosedacky maxi cosi cabrio..v cene je moskytiera,2× plastenka a ja dostala jetse univerzal nanoznk zdarma… ted to vyjde asi levnejc,ale treba v Ostrave v chiccu to furt aji tak o 1500 drazsi…

jsem s nim spokojena, chtela jsem lehky mobilni kocarek do mesta,ktery nebude problem prevezt a na ktery pujde na:,–(ist autosedacka…a mam ho…

jen tak z legrace kouknete na www.bogaboo.com.....taky holandske kocarky,k nam se teda nedovazi ale taky jsou tak trochu jine.

pa nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
27.7.05 18:27

Beruna,
vyrazili jsme o víkendu do Futh im Waldu, je to pár kilometrů za přechodem Folmava-Futh im Wald a tam na náměstí byl obchod s kočárky a věcmi pro mimi. Už si nepamatuji přesně kolik ty golfky stály, ale byly 100% o dost levnější, než v ČR. A kočárky to bylo taky jediné, co se tam vyplatilo, oblečení a ostatní věci byly celkem drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
27.7.05 21:13

kočárky jsou v zahraničí levnější (srovnatelná cena je myslím pouze u Stokke), tam se totiž kočárky dodávají přímo ne přes dovozce. Časem to přijde i k nám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.7.05 19:33
-Evka- píše:
kočárky jsou v zahraničí levnější (srovnatelná cena je myslím pouze u Stokke), tam se totiž kočárky dodávají přímo ne přes dovozce. Časem to přijde i k nám.

Hmm, tak to se teda načekáte. Cena není nižší proto, že se to prodává přímo. Je to proto, že obchody v cizině jsou oproti ČR dost velké (běžně 600-800 m2). Když pak někdo má takové obchody 3-4, tak už má dost velkou sílu na to dupnout si na dovozce/výrobce, aby mu snížil cenu.

Naše obchůdky o velikosti 30m2 se na to nikdy nezmůžou :-) .

Taky záleží, které ceny porovnáváte. Nelze porovnávat ceny z internetu s cenami v obchodě. Taková Priori XP stojí např. v Holandsku v krámě 200 EURo, což je něco přes 6.000,– Kč. Pokud se nepletu, tak cena v Čr je něco kolem 5.900,–??

Jo a co se týče té zklopené korbičky směrem dopředu. Zkus hodit lajnu do Libfinu, prý na to existují adaptéry, které to vyrovnají.

• Nahlásit
  • Citovat
CokeLady
13.5.13 14:20

Ahoj holky, chci se zeptat, zda jste někdo s Quinny Buzz spokojený. Moc se mi tenhle kočár líbí vzhledově, přijde mi, že je i pro větší dítě. Malýmu už bude rok, tak jestli má cenu ho kupovat. Jinak mám na lítání Zappa, ale ráda bych něco mohutnějšího a třeba i do sněhu později. Většinou píšu, že je buzz jen frajeřina a nic moc kočár 8o

• Citovat
  • Upravit
474
13.5.13 14:42

Takvyhodou je otocna sedacka, vysuvna rukojet, zadni kola jsou dost velke, takze se s nim jezdi dobre…vaha je 13kg, takze tezsi na prenaseni, ja mela s touvelkou sedackou, ta je hodne prostorna, hydraulickeskladani je super, sam se rozlozi…ale me vadi, ze je v nem dite pord jakoby v sedu i kdyz lezi, byvaji poruchovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
13.5.13 15:13

Ja ho poslala dal.jako hluboky super, alw sportak mi nevyhovoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
13.5.13 22:11
@wildcherry píše:
Ja ho poslala dal.jako hluboky super, alw sportak mi nevyhovoval.
Mně se právě líbí jako sporťák, asi zajedu do nějakého obchodu s kočárama a vyzkoušíme. Sice na tom nepoznám nějaké extra vlastnosti, ale aspoň budu vědět.
@Denyska22 píše:
Takvyhodou je otocna sedacka, vysuvna rukojet, zadni kola jsou dost velke, takze se s nim jezdi dobre…vaha je 13kg, takze tezsi na prenaseni, ja mela s touvelkou sedackou, ta je hodne prostorna, hydraulickeskladani je super, sam se rozlozi…ale me vadi, ze je v nem dite pord jakoby v sedu i kdyz lezi, byvaji poruchovi

díky za info, to sezení/ležení moc neřeším, malý v kočárku nespí.

• Citovat
  • Upravit
CokeLady
19.5.13 17:10

Tak jsem se byla na kočár podívat v obchodě a hrozně mě odradilo, jak na něm hrozně kviklá ta sedačka. To je fakt děs, malej tím rumploval a celej se převracel, má to děsnou vůli, je to takový vykloktaný. :(

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama