Slunečník na Jané Slalom

488
14.7.05 09:30

Slunečník na Jané Slalom

Ahoj holky,
potřebovala bych radu - existuje slunečník, který pasuje na Jané Slalom? Pátrám už nějakou dobu, ale zatím bez úspěchu.

Díky Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

132
14.7.05 09:56

Ahoj, já mám slunečník od Mothercare (stál teda 830 Kč), ale pasuje na všechno i na autosedačku (teda vajíčko) je šroubovací takže jí fakt připevníš na vše :lol:
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
14.7.05 15:43

Ahoj,

koupili jsme nějaký univerzální, vyzkoušeli v obchodě. Ale bohužel jsme ho po 2 měsících museli reklamovat, protože se zlomil horní kloub. Stojí 490,– Kč, tak ten radím NEKUPOVAT.

Kde se dá sehnat MOTHERCARE slunečník??? Jsou na výběr barvy???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
14.7.05 17:08

… Mothercare mají přímo svůj obchod v Myslbeku v 1. patře, já jsem koupila tm. modrý a myslím, že měli i černý atd. mám dva kočárky takže jsem musela volit nějakou neutrální barvu :lol:
jsou i na netu : http://www.babym.cz/
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.7.05 20:55

Ahoj,
já koupila německý slunečník v Plzni u Tesca a musím říct, že je to šmejd. Slunečníky mají dva klouby - ten náš má bohužel jeden umělý a jeden spirálový kovový. Ten umělý se asi brzy zlomí a ten kovový je neohnutelný. Slunečník je černý, takže propustí minimum UV záření. Na Jané vůbec nedrží, přitom je to ten „klasický“, jiný jsem ani neviděla. Jané má trochu placatý trubky a nedrží na něm žádný. Leda to dát na trubky ke střeše, jenže to mi s ním pak lomcuje Honzík. Navíc ten křáp kočár strašně odřel. Rvu si vlasy, že jsem ho koupila za 430 Kč. Když jedeme, vypadáme jeko šílenci - slunečníky totiž obecně nestíní kočárek úplně, tak je třeba kolíček a plena/osuška. Dovedete si představit kočár - slunečník - pleny - osuška …ale máme stín a mimi je spokojené a nespálené. Bez něj to nejde a s ním je to hrozné, kdykoli měním směr, bojuji se slunečníkem. Kamarádka má polský Tako za 390 Kč a je lepší a je barevný (líp se hlavně dá ohnout a to je důležité). Pokud mimi nestrhává pleny, pak bych to nekupovala.
Hana + Honzík 6,5 měs

• Nahlásit
  • Citovat
148
4.4.07 08:40

Tato diskuze už je staršího data a tak ji oživím.

Už jste někdo řešil a vyřešil otázku, jaký slunečník k Jané Slalom Pro ??? Odkazy na slunečníky, které maminy kupovaly loni či předloni, už nefungují.

Díky za inspiraci a rady, kde koupit slunečník za rozumnou cenu, který bude bezpečně držet na zploštělých trubkách a půjde pohodlně polohovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
4.4.07 09:06

Přidávám se k dotazu a ještě by bylo fajn, kdyby ten slunečník kromě Slaloma psoval i na Zappa… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
4.4.07 13:27

Ahoj, já kupovala slunečník na Jané Energy,ale jde i na Slalom a Nomad a to přímo v Handy Praha, ale není origoš Jané, protože ten by prý stál pře litr..Stál myslím 490,– a moc jsme jsme ho nepoužívali, protože Adéla ho pořád sundavala a padal..Ale určite s nástupem slunečních dní budou.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama