Pláštěnka na I´COO

18
30.6.05 11:45

Pláštěnka na I´COO

Ahojky majitelky I COO :lol: ,

teď jsme začali používat sporťák I COO platon a bohužel jsem si dopředu nekoupila pláštěnku s tím, že zkusím koupit nějakou univerzální. Bohužel v obchodě mi nabízeli jen takové, které vůbec nepasovaly. Zajímalo by mě, jestli používáte někdo tu univerzální, zda pasuje a jestli si náhodou nepamatujete název nebo výrobce té pláštěnky. Jo- a ty originální se teď nedají sehnat-prý má problémy výrobce.. :( ..V jednom internetovém obchodě mi po telefonu řekli, že si asi budu muset koupit pláštěnky dvě-jednu po a druhou proti směru jízdy… :roll: .

Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6200
30.6.05 20:27

Ahojky, taky máme kočárek I´Coo Platon a originál pláštěnku jsem nekoupila. V obchodě mi nabídli neoriginální, ale ta nepasuje na kočárek, když mimčo leží - jen v poloze v sedě:-( Tak jsem to vyřešila jinak, používám pláštěnku od hluboké korbičky (ta byla v ceně). Nejde sice zapnout až dolů, ale rozhodně mi nikdy na drobka nenapršelo a to používám sporťák už od listopadu. Takže pokud se ti nechce vyhazovat 1.600 za originál a nenajdeš nic lepšího, i tahle varianta jde:-))) Pavča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
30.6.05 21:32

Ahojky,
ja mam taky neoriginal, pasuje mi dobre kdyz mam mimi korbou k sobe, kdyz je ven, jde to mezi rukojeni a striskou korbicky hur „narvat“, ale jde to. Origos je nehorazne drahej igelit :D
Nazev si bohuzel nepamatuju, stala kolem 140 korun.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama