Knorr Nanny 3,poradíte prosím?

1785
16.6.05 09:19

Knorr Nanny 3,poradíte prosím?

Máme trojkolku Knorr s vloženou taškou na mimčo, počítala jsem, že přes léto s taškou vystačíme a na podzim už půjdem do sporťáku (má polohu vleže), ovšem můj malý otesánek už je v tašce poměrně natěsno. Na délku je to v pohodě, ale taška je hrozně úzká:-/
Máte-li někdo tenhle kočárek (nebo příbuzný Hoco), jak tohle řešíte??
Dík za tipy,

Jazzi a Matýsek 7 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12466
16.6.05 09:34

My mame Hoco Taifun a ta taska opravdu neni velka, a to jsem mela letni miminko, takze si nedovedu predstavit jak by tam byl v zime.
No pokud to mimi nevadi tak bych ho nechala, co nejdele v te tasce, protoze synovi treba i kdyz tam byl na tesno, tak mu to nevadilo, zacalo mu to vadit az tak ve 4 mesicich, kdy chtel videt vic ven. Jinak reseni je jedine ten sportak, ten se da dat uplne do lehu, tak to neni problem, akorat jsem mela ze zacatku takovy spatny poci , ze tam je moc v otevrenem prostoru, ale asi jde jenom o zvyk. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
16.6.05 11:15

Ahoj,
nevím sice, jak máš velké mimi, ale naše malá se do tašky vešla (máme Nanny) dokonce i se zimním fusakem skoro do tří měsíců :) a žádný drobeček to taky nebyl. Myslím, že 7týdenní mimi by se tam mělo vejít úplně v pohodě, taška je sice úzká, ale ono tolik prostoru kolem sebe nepotřebuje. Hlavně, aby ho nějak nemačkala.
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.6.05 11:17

Ahoj,
ja mam HOCO Tornado -trojkolku, myslim, ze je uplne stejna jako ten tvuj a kamaradka HOCO Big Foot - ctyrkolku. Obe nase deti jsou stejne stare, tj. skoro 8 mesicu, narodily se koncem rijna. Celou dobu je vozime v tasce, az ted, kdyz se konecne samy po:,–(ily, jsme tasku vyndaly. Je pravda, ze taska je uzka, ale dlouha, coz jsem ocenila, kdyz mam zimni miminko a v tasce mi musela dlouho vydrzet. V zime jsem vozila dceru i ve fusaku, vesla se tam. Je pravda, ze se nemohla moc hybat, ale nevypadalo, ze by ji to nejak vadilo. Posledni dva nebo tri mesice jsem obcas vozila dceru v tasce na brise s odepnutou predni kapsou, takze videla ven, tj. nezlobila a byla nadsena. Obcas ji i nekdo zamaval. Naucila se tak lezet na brise, coz do te doby nechtela a vztekala se. Jeste bych asi mela napsat, ze nase deti nejsou zadni obrici, obe se narodily o neco drive, takze moje dcera ted meri asi 70cm a vazi asi 7,5kg, kamaradcin syn je asi stejne dlouhy a ma o pul kila vic. Ted vozim dceru jen ve sportaku, ale ze zacatku jsem taky mela pocit, ze je moc ve volnem prostoru, uz jsem si ale zvykla. Ja na tvem miste bych vydrzela, myslim, ze takhle male miminko by se ve sportaku vozit nemelo, i kdyz jdou zada sklopit skoro do roviny, ale to je jen muj nazor.Tak snad ti to nejak pomuze v rozhodovani.

Mejte se, zdravi

Mroe + Julie

• Nahlásit
  • Citovat
1785
16.6.05 11:23

Moc díky za odpovědi, určitě ještě nějaký ten pátek s taškou vydržíme, jen se bojím, že je tam malýmu občas horko a nemůže se pořádně rozvalit. Ale zkusím sundat tu kapsu na boudičce, tak snad to bude ve vedrech dobrý. Do sporťáku ho cpát samozřejmě ještě nechci, taky mám hrůzu z toho, že je tam najednou moc velkého prostoru, na to je ještě drobíšek:-) Ale máme přes 5 kg a 57 cm, tak uvidíme, dokdy ho tam budu ještě schopná napresovat:-D

Díky Jazzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
17.6.05 22:21

Ahojky, koupili jsme si Nanny 4- s těma dvouma kolečkama u sebe a je tam ta samá vložná taška, paní mi ukazovala, že je možné většímu dítku(když už tam nemusí mít tu pevnou desku kvůli zádíčkům, takže zhruba 4-5 měsíc) udělat větší pohodlí tím, že se vyndá ze spodu celá ta pevná konstrukce + deska a ta taška se tak jakoby stane volnější, ovšem v tu chvilku si nejsem jistá, jestli je 100% vhodná na samostatné přenášení, to už asi ne- bude to nejspíš jen do kočárku:-) Navíc mimčo od 6 měsíců už chce koukat, takže je pak lepší vložnou tašku vyndat a udělat z horního dílu tašky a vloženého flaušového fusáčky(ten byl u toho) fusáček, který se dá připevnit přímo na kočárek a pak na to dát ještě nánožník, aby bylo dítěti pěkně teplíčko:-) No a až vyroste z toho menšího fusáčku, tak zabalit buď do většího fusaku(ten už musíte mít vlastní) nebo deky a pak dát jen ten velký nánožník. Takhle s tím tedy počítám já- uvidíme jak budeme mít velkého mimíska, ale popravdě nám ta taška připadala docela dost velká:-)
Hezký večer H+L 27tt:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama