Quinny moodd 2013 - zkušenosti

8.8.13 10:30

Quinny moodd 2013

Ahoj holky:) chtěla bych se zeptat jestli máte zkusenost s timto kocarkem?
Dekuji:)

http://kocarky. heureka. cz/quinny-moodd-3-brown-fierce-2013/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:kocarky. heureka. cz&gclid=CKe3×ZO37bgCFQ5b3goddC0AgA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Quinny Moodd?

Přidejte zkušenost s Quinny Moodd
Napsat příspěvek

Reakce:

8.8.13 10:35

Já ho mám a sem spokojená… dobře se ovládá…sedačka jde pro i proti směru jízdy..předělávat to de i z dítětem uvnitř protože je to lehoučký… materiál supr… kdybys měla nějaké dotazy klidně se ptej.. Jináč tenhle kočárek ted prodávám ale jen z důvodu že sem kočárkový maniak a ted bych chtěla vyzkoušet STOKKE :) mÁM U SEBE I ALBUM Quinny Mood tak jukni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 10:39

Chci se zeptat jestli do te sedacky uz muzu dat miminko po porodu? Nebo potrebuji korbicku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 11:16

@DominikaDominika Ano můžete ale je k tomu potřeba baby cocoon :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 11:19

Tak to je super to u me asi zvitezi:) protize tenhle chci jen do mesta a na nakupy atd ale normalne na prochazky mi kamaradka necha jeji starsi normalne ctyrkolku! Aby jsi miminko natahlo zada, nebo myslite ze v tomhle vydrzi pohodlne? 8) jeste k tomu chci autosedacku maxicosi:) jinak vas je moc pekny, ale ten prodate driv nez me:) protoze ja mam termin az v unoru, ale orotoze jsme blazen na kocarky tak uz si tak ctu a vybiram ktery by se mi libil:) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 11:30

Tak kočárek de do úplného lehu takže se v něm miminko natáhne ale do terénu to kočárek není :) baby cocoon taky prodávám :D na fotce nám jsou 4 měsíce a je nám jen tak tak.. v 5 sme ho přestaly používat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 11:32

Tyo to je videt:) a quinny na to nema pak jinou sportovni korbicku? To mi prijde divny ze se nevejde:) my budeme rust na leto takze budeme uz pak bez toho fusaku predpokladam:) ale to jste mi vyrazila dech:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 12:11

@DominikaDominika to pak už není potzřeba… da se tam normální fusak :) ten baby cocoon je pro opravdu malá miminka :) ale ted mají v babyparku slevy… hlubokou korbičku na Moodd něco malo kolem 2 500Kč :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 12:13

Jeste mam cas tak do vanoc jsem si rekla ze bych ho uz chtela mit:) nevim kdy je dobre kupovat kocarek:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 12:15

@DominikaDominika myslím že to není dané časem :D ja měla kočárek doma od 4 měsíce těhu :) ale pak sem stejně začala kočárky měnit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 12:17

Já jsem 9+3tt:) a uz bych nákupovala ale porad si rikam neee jeste nevim oc to bude a jestli bude vse v poradku atd:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 12:18

To ještě koukej a vybírej… jukni ještě na kočárky jako je Papiwi… BG… ( klasika bugaboo a stokke)… maxi mura 3,4 :) To vybírání je nejkrásnější :) a BRIO GO je taky dobré :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Veroničélo
23.9.13 09:30

Můžete mi poradit jaké stoupátko/skateboard pasuje na quinny mood? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
81
1.11.13 13:48
@veroničélo píše:
Můžete mi poradit jaké stoupátko/skateboard pasuje na quinny mood? děkuji

Zkuse se podívat na toto.
http://www.malvik.cz/…ard-stupatko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
5.2.14 17:57

Chci se zeptat jakou autosedačku 0+ jste používali na quinny moodd 2013 a zda tento kočárek někdo prodává v černé barvě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama