Rada - dítě - přesun do Anglie - škola?

21
12.4.16 13:13

Rada dítě přesun do anglie - škola???

Dobrý den, vím, že tu podobná témata jsou, ale nenašla jsem nic „nápomocného“. Mám syna 6 a dceru 4 teď jsme se dozvěděli, že se budeme stěhovat v červenci do uk. Syn je po zápisu do ZŠ v ČR a dcera chodí do školky. Dotaz je…co teď s nimi bude v uk? Školy už mají po termínech (oficiálních), tak nevím kam volat co zjišťovat aby mohli oba po prázdninách nastoupit do školy v uk :(. Děti mají angličtinu v základech a čísla a písmenka znají, takže v tomto snad vše doženou. Jde spíš o to jak probíhá proces zařazení do žs v uk. Děkujiiii moooc pokud někdo pomůže… :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1235
12.4.16 14:01

Mela jsem deti stejneho veku ve skole v UK. Po prijezdu jsem si vybrala skolu v dochazkove vzdalenosti (bylo jich vic) a sla se tam zeptat co a jak. Zaregistrovali me hned. Pak koupit uniformy atd a po par dnech nastoupily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
12.4.16 14:29

Kdyby to šlo takto, bude to sen :srdce: zatím, mám ze všeho obavy, nechci nic podcenit, tak aby to měli prcci co nejvíc v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1443
12.4.16 15:41

Asi zalezi, kam jedes.Ty dobre skoly mivaji plno. Dobre skoly myslim tim, ze tam nebude chodit tolik socialu jako v jinych skolach.
Budes si muset obvolat nebo obejit skoly, ktere budou mit misto pro obe deti.
Anglictiny se neboj, nasich sousedu syn, bulhari, nemluvil ani slovo (bylo mu asi 8let) a ted po dvou letech mluvi krasne. a hodne ho ve skole podporovali, nosil domu same diplomy, jak se snazi a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
12.4.16 18:17

Obejdu školy asi už teď, když poletíme řešit bydlení, ať mám klid :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
12.4.16 22:52

Můžu se ještě zeptat jak to chodí při pronájmu domu? nemáte zkušenost? děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama