Koncentrák Osvětim?

2130
10.4.16 14:06

Koncentrák Osvětim?

Ahoj, asi před několika roky jsem byla v Osvětimi v Polsku. Již za cca 14 dní tam mám jet znovu, jenže ted už nevím jak je to tam s focením, vzhledem k tomu že z minulého nemám žádné fotky, tak nevím zda se za focení platí, nebo jestli se tam nesmí fotit? Nevíte někdo jak to tam je? Jinak kdo byl mužete mi popsat vaše dojmy z těchto míst? Zajímaly by mě Vaše názory, dle mě strašný, pusobilo to na mě smutnými dojmy, až k slzám. Děkuji za odpovědi jde mi hlavně o to focení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7881
10.4.16 14:09
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7590
10.4.16 14:10
@onajeblond píše:
Ahoj, asi před několika roky jsem byla v Osvětimi v Polsku. Již za cca 14 dní tam mám jet znovu, jenže ted už nevím jak je to tam s focením, vzhledem k tomu že z minulého nemám žádné fotky, tak nevím zda se za focení platí, nebo jestli se tam nesmí fotit? Nevíte někdo jak to tam je? Jinak kdo byl mužete mi popsat vaše dojmy z těchto míst? Zajímaly by mě Vaše názory, dle mě strašný, pusobilo to na mě smutnými dojmy, až k slzám. Děkuji za odpovědi jde mi hlavně o to focení.

Nikdy jsem tam nebyla, jela bych hned, ale asi bych měla stejné pocity…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31871
10.4.16 14:11
@onajeblond píše:

zkus se zeptat emailem na stránkách objektu.
je nutné navštěvovat tato místa, aby lidé neztratili paměť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.16 14:12

Fotit se tam smí, jen na některých místech je to zakázané.

• Citovat
  • Upravit
6754
10.4.16 14:13

Může se tam fotit. Místo na mně působí dost hrozně, ale je dobré to vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
10.4.16 14:17
@Burj Chalifa píše:
zkus se zeptat emailem na stránkách objektu.
je nutné navštěvovat tato místa, aby lidé neztratili paměť.

Souhlasim. Taky bych tam rada jela, ale mame male dite a to tam brat nechci. Akorat mam pocit, ze se z toho stala turisticka „atrakce“, viz prodej suvenyru atd. Nemuzu si pomoct, nekdy to tak na me pusobi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2130
10.4.16 14:20
@Šmoulice píše:
http://osvetim-navsteva.webnode.cz/…i-auschwitz/google…

Výborně, děkuji moc, našla jsem i informace které mě trošku odradili od toho vzít si batoh :) tak aspon budu vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
11.4.16 21:01

My měli slovenskou průvodkyni a ta nám vždycky řekla kdy můžeme a nemůžeme fotit. Každopádně bych tam už nikdy nejela. Ty pocity a ta sklíčenost se nedájí popsat. Jednou stačilo.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
11.4.16 21:04

Já bych tam nejela. Stačil mi Terezín :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31871
11.4.16 21:07
@maminka189 píše:
Já bych tam nejela. Stačil mi Terezín :nevim:
…kde si blb Škromach fotil selfíčko :poblion:

http://g.cz/…evne-nemocny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
11.4.16 21:18

@Burj Chalifa To je nechutný :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22367
11.4.16 21:23
@Burj Chalifa píše: …kde si blb Škromach fotil selfíčko :poblion:http://g.cz/…evne-nemocny

To je idiot :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2442
11.4.16 21:23

Fotit se smí, jen třeba v krematoriích ne, jinak se fotí hodně. Je to silný zážitek, byla jsem tam před pár lety s exkurzí na gymplu a myslím, že by se tam mladí lidé měli vracet, aby se nezapomínalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31871
11.4.16 21:25
@Silwinka87 píše:
To je idiot :pocitac:

buran. Stydím se za něj, hovado.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek