Rada ohledné clearblue testu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
23.1.22 09:27

rada ohledne clearblue testu

Ahoj holky, som tu nová snažíme se o druhé miminko a tohle my vyšlo na testu, čo myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28729
23.1.22 09:40

Myslim, že je to vadný test. Nemůžeš tam mít minus a týdny zároveň :nevim:
Edit: přečti si návod, když tam máš knížku, tak si test neprovedla správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
23.1.22 09:44

Vadný test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 09:45

ClearBlue stojí za prd. Ukázal mi 3+, chtěla jsem jít na potrat, tak jsem se bála jsem staré těhotenství bude, a byla jsem 4+3, což odpovídalo datu oplodnění.

• Citovat
  • Nahlásit
28729
23.1.22 09:57
@Anonymní píše:
ClearBlue stojí za prd. Ukázal mi 3+, chtěla jsem jít na potrat, tak jsem se bála jsem staré těhotenství bude, a byla jsem 4+3, což odpovídalo datu oplodnění.

To je orientační, záleží jak máš vysokou hladinu hormonů. Ale plus mínus pár dní ti ten výsledek odpovídal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
23.1.22 10:07

@katka3105 zkusila bych papirkovy test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 10:22

Holky mě by zase zajímalo odkdy to ten clearblue počítá? Protože jestli jsem to dobře pochopila a počítá se těhotenství od prvního dne poslední menstruace, měla bych být 4. týden a dnes ráno mi ukázal 2-3…. Chápu, že je to asi orientační, ale všechno je to pro mě nové, proto se ptám :D

• Citovat
  • Nahlásit
526
23.1.22 11:41
@Anonymní píše:
Holky mě by zase zajímalo odkdy to ten clearblue počítá? Protože jestli jsem to dobře pochopila a počítá se těhotenství od prvního dne poslední menstruace, měla bych být 4. týden a dnes ráno mi ukázal 2-3…. Chápu, že je to asi orientační, ale všechno je to pro mě nové, proto se ptám :D

Protože se v návodu pise, ze clear blue ukazuje vysledek cca od data oplodneni a ne od data posledni menstruace. Teda mam takovy pocit, ze tak nejak to je😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 11:47

@Ruzenka2021 jee tak teď jsem si znovu přečetla návod a máš naprostou pravdu :D já blbec to vždycky prolítnu a pak už mi i všechny ty návody splívají do jednoho :D

• Citovat
  • Nahlásit
526
23.1.22 17:13
@Anonymní píše:
@Ruzenka2021 jee tak teď jsem si znovu přečetla návod a máš naprostou pravdu :D já blbec to vždycky prolítnu a pak už mi i všechny ty návody splívají do jednoho :D

V pohode :D tak alespon uz vis :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat