Ovulační test - je to ovulace nebo ne?

Anonymní
23.6.13 14:10

rada ovulační test

Ahoj holky v utery mi bylo receno ze ovulace nebude ze folik ma jen 13mm zkusila jsem test a byl slabe pozitivni včera me pobolívalo bricho tak jsem udelala další a ted nevim je to ovulace nebo ne? popřípadě ma ještě smysl to zkouset sex naposledy v utery… :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6702
23.6.13 14:29

Ahoj, určitě bych se s partnerem zkusila tulit. Myslím, že by to mohlo vyjít. Takovýhle test jsem měla, když jsem otěhotněla. Takže za mě určitě zkusit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7312
23.6.13 14:48

To vypadá nadějně. když se budete tulit tak tím nic nezkažíš a třeba to vyjde.ovu bývá 12-48h po pozitivním testu. takže jestli je z dneška tak to stihnete.ten folík ti měřila kolikátý dc a ovu máš kolikátý dc? folík roste 1-2mm za den tak třeba dorostl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
verulicek
23.6.13 14:51

Zdravím všechny, mám podobné dilema. snažíme se teprve druhý měsíc a snažím se vysledovat ovulaci. minulý měsíc všechny příznaky ukazovaly na 16DC, ovšem testy (viz první fotka) nic…teď mám druhý cyklus 18DC a testy vypadají takto (viz fotka 2) myslíte, že by to ovulace mohla být? čárka není tak výrazná, jako tady někteří uvádějí, že má být, ale stalo se vám někdy, že přesto ovulace byla?

• Citovat
  • Nahlásit
6702
23.6.13 14:57

@verulicek já bych to tipovala na pravé fotce druhý odspodu, že byl pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
verulicek
23.6.13 15:06

@prdelka184 to bylo včera odpoledne. dnes jsme na to skočili tak se uvidí…není úplně superpozitivní, ale zatím nejviditelnější co jsem měla. testy už mi došly :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
6702
23.6.13 15:09

@verulicek tak to by se mohlo zadařit. Klidně na to hupněte i pozítří. :) ať je jistota. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
23.6.13 15:19
Sedub
@verulicek píše:
@prdelka184 to bylo včera odpoledne. dnes jsme na to skočili tak se uvidí…není úplně superpozitivní, ale zatím nejviditelnější co jsem měla. testy už mi došly :cert:

Ja bych to udelala jednoduse, vlitnout na to kazdy den :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6702
23.6.13 15:21

@Kornel ale aby stihli spermíci dozrávat. Stačí klidně ob den. Spermíci žijou až několik dní než se dostanou k vajíčku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
23.6.13 15:25
@prdelka184 píše:
@Kornel ale aby stihli spermíci dozrávat. Stačí klidně ob den. Spermíci žijou až několik dní než se dostanou k vajíčku. :)

Ano to je pravda, v pochve vydrzi 5-7dni!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.13 16:09

Dekuju všem holky jinak dneska jsem 20dc cykly 35

• Citovat
  • Nahlásit
3149
23.6.13 16:41

Super diskuse, konečně užitečné rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
23.6.13 16:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky v utery mi bylo receno ze ovulace nebude ze folik ma jen 13mm zkusila jsem test a byl slabe pozitivni včera me pobolívalo bricho tak jsem udelala další a ted nevim je to ovulace nebo ne? popřípadě ma ještě smysl to zkouset sex naposledy v utery… :(

urcite pozitivni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
23.6.13 16:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky v utery mi bylo receno ze ovulace nebude ze folik ma jen 13mm zkusila jsem test a byl slabe pozitivni včera me pobolívalo bricho tak jsem udelala další a ted nevim je to ovulace nebo ne? popřípadě ma ještě smysl to zkouset sex naposledy v utery… :(

na tom prvnim nic nevidno, ale druhy slabe pozitivni jo. Urcite zkousejte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.13 16:53

@agora dekuju snad mas pravdu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu