Raf-pol Largo 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka.Ca
Povídálka 14 příspěvků 09.05.18 19:29
Raf-pol Largo 2017

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s kočárkem Raf-pol Largo 2017? Vypadá pěkně, ale zarazila mě nízká cena (7000 Kč včetně autosedačky). Bojím se, abych si nekoupila nestabilní kočárek a za chvíli litovala, že jsem si nepřiplatila. Předem děkuji :-)

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2997 příspěvků 09.05.18 19:42

Hackuji se

gabival
Povídálka 25 příspěvků 09.05.18 20:31

Mam tento kocar a jsem spokojena :)

Lucka.Ca
Povídálka 14 příspěvků 10.05.18 10:26

Na Youtube je pár videí a vypadá to na ne moc stabilní kolečka. Tak se trošku bojím.

gabival
Povídálka 25 příspěvků 10.05.18 13:21

Nevim, ja zadny problem nemela a nemam.Za ty penize, je myslim fajn. V okoli jich ma hodne lidi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílá o comebacku ke švarnému příteli: Přešel hory doly a jako správný princ si mě zasloužil!

Ze známého lidového moudra „Co je v domě, není pro mě“ si Lucie Bílá (52) nic... číst dále >

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama