Co kočárek EXPANDER Enduro?

22
1.5.18 11:58

Co kočárek EXPANDER Enduro?

Krásný den přeji. Dlouho přemýšlím jaký kočárek, našla jsem na internetu tento a tak by mě zajímalo, jestli některá z vás tento už zkusila? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
10.5.18 10:18

Take by me zajimal nazor, me se kocarek libi, ted zrovna rozhoduji mezi endurem a x-lander xa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
10.5.18 18:23
:think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
21.6.18 20:47

Koukám, zatím moc mamin asi tento nový kočárek nepořídilo, škoda, také by mě zajímal názor a zkušenosti. Každopádně my si ho budeme kupovat, barvu Caramel :) recenze však podám nejdříve na konci září :D :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.6.18 08:02

My jsme nakonec zvolili Venicci Special Edition - Denim Grey Silver… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2464
16.10.18 09:56

@Katynka88 Krásný den, mohu se zeptat, jak dopadla zkouška kočárku Enduro caramel, taky na něj dívám a je luxusní? Moc Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18492
16.10.18 13:10
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2464
16.10.18 14:17

@Káťa19 Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
22.10.18 03:16

@VeruNikka Dobrý den, ano, za nás opravdu palec nahoru :palec: krásně se s ním jezdí, malá je v něm spokojená, bezvadně odpružen. Že na rozbitém chodníku a kamení malá v kočárku drncá je asi normální u každého kočáru, jiný jsme neměli, tak ale nemohu soudit ani porovnávat. Za nás ale velká spokojenost a slíchám od lidí jen chválu co se vzhledu týče (to je takový bonus navíc :D ). Jinak jezdím stylem - jednou rukou držím madlo, v druhé osmi metrové flexi vodítko se psem a vážně nemáme problém jízdu ukočírovat :palec: za ty peníze super kauf (máme hlubokou korbu, sporťák a adaptéry na vajícko za 12tisíc celkem - vajíčko vlastní).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18492
22.10.18 07:59

Ahoj holky, prosim pridejte sve recenze sem:
https://www.emimino.cz/…autosedacka/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.7.19 00:00

@Katynka88 přeji hezký večer, kočárek jsme včera objednali, tak jsem na něj zvědavá. Mám z toho strach, ale vaše recenze mě trošku uklidnila. Dnes teprve mi ale došlo, jak je to s kočárkem, když ho budeme chtít složit do kufru? Jde to lehce nebo ho musíte vždy úplně celý rozdělat? Budu ráda, za vaši odpověď :) děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
7.8.19 20:48

@123Ter dobrý den :srdce: korba zvlast, podvozek zvlast. Jinak to nejde. Ale vetsina kocarku, co vim, je takto ze dvou dilu. Ale to uz jste asi vyzkousela, vzhledem k datu, kdy jste mi psala- omlouvam se, az ted jsem se na portal prihlasila :oops: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.8.19 20:55

@Katynka88 dobrý večer, to vůbec nevadí :) bohužel, kočárek nám stále nepřišel, mají tam napsané, že odesílají do 14 dnů. Zítra to bude 14 dnů a já jsem z toho už celkem nesvá :roll:
Naštěstí je na dobírku, tak buď přijde nebo ne. Ale strašně jsem se na něj těšila a stále nic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
7.8.19 20:58

@123Ter tak snad dorazi :palec: my to meli vloni taky tak ze jsme objednavali nekdy cervenec/srpen. A akorat si v Polsku vybirali dovolene a pak teprve sili a vyrabeli, tak to trvalo dele. Ale snad bude :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
7.10.19 20:42

@123Ter @Katynka88 Holky obnovuji diskuzi.. Jaké máte zkušenosti s kočárkem expander enduro? Mám ho také vyhlídnutý společně s viperem 4 ABC design, tak se mezi těmito dvěma rozhoduji :) Kdybyste napsaly, co a jak, byla bych vám moc moc vděčná!! :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama