Kočarek ABC Design Salsa4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mirkasin
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 23.04.18 10:08
Kočarek ABC design salsa4

Ahoj. Mate prosim nekdo doma kocarek ABC design salsa4? Zajimalo by me, jak funguje v praxi :) v obchode se zdal super, ale nevim jak s kolecky, jestli to neni hrkatko a jestli neni sportak malinky :think: diky

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti ve Valencii: Více než 20 už se jich ztratilo, kapesné mají téměř 14 tisíc!

Pořádný poprask způsobilo nedávné vylodění více než šesti set migrantů ve... číst dále >

Šabatová dostala Řád čestné legie za uprchlíky a menšiny. „Fraška,“ bouří se lidé

Tomáš Garrigue Masaryk, Miloš Forman nebo řada významných generálů, třeba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama