Kočárek 2018 z druhé ruky a ne moc drahý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kyticka86
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 08.04.18 14:45
Kocarek 2018 z druhe ruky a ne moc drahy

Holky, mozna je jeste brzo (jsem ve 13tt), ale uz se zacinam divat na kocarky. Poprve to bylo „jednoduche“, protoze jsem cekala dvojcata a tam je vyber maly. Nakonec jsem koupila Easy walker duo.

Ted cekam jedno a ten vyber je sileny. Jsem z toho cela paf. Navic jsem nenasla aktualni diskuzi a kocary zminovane ve starsich uz neexistuji.

Pozadavky:

• klidne z druhe ruky, do 10tis. cela sestava
  • lehky a dobre ovladatelny
  • otocna predni kola
  • lehce slozitelny (neumite si predstavit ten porod slozit dvojkocar..)
  • mozna uzsi korba (vadi kdyz tam dite lita ze strany na stranu)
  • polohovatelna striska korby (neni nutne)
  • sportak polohovatelne operadlo

At se za nej da dat sirsi skejt, na ktery se vejdou obe dvojcata pri cestach do mesta.

Mam z toho docela strach. Dvojky uspavam 1× denne v kocaru a nevim, jak to budu delat s dvojcaty a kojencem v kocaru. Uspavat se 2mi kocary si nedovedu predstavit :?.

Ale to se vyresi. Hlavne at je miminko zdrave :srdce:

Reakce:
Soňa Zacharová
Nováček 08.04.18 16:15

@kyticka86 Kolik mají dvojčata? Možná bych to vyřešila tak že v poledne kdy jdou i dvojčata spat tak být doma.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 08.04.18 18:15

S kocarkem neporadim- mela jsem na nej trochu jine pozadavky.
Ale co se tyce uspavani - pokud jsou dvojcata jeste mala, rozhodne bych si ponechala soucasny kocarek. Kojence (připadne jedno z dvojčat) bych dala do šátku nebo nosítka. Stejne jsem to řešila u svých dětí. Se skatem jsem neuspěla - dcera ho po několika jízdách slusne bojkotovala. Vydržela na nem minutku, možná dvě a pak jecela, že ji boli nožičky.

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 08.04.18 18:34

@Soňa Zacharová Holky ted maji 20mesicu. V dobe porodu by jim melo byt lehce pres 2 roky..

@Agneth Varianta soucasny kocar plus satek me uz tez napadla. I me napadlo ten dvojkocar po dvojkach predelat na korbicka plus sportak a vzdy by jedno z dvojcat jelo a jedno slo. Pripadne dokoupit skejt. A az mimiku bude 6 az 7 mes. (a melo by sedet), koupit jen sportak

Soňa Zacharová
Nováček 08.04.18 19:55

@kyticka86 Tak to bych si nechala současný kočárek a řešila to šátkem/nosítkem nebo korbičku a sporťák jak píšeš. Já mám jiný rozestupy tak teď mohu mít jen pro budoucí miminko kočárek. Ale u syna s dcerou jelikož jsou 15 měsíců od sebe tak jsem řešila sourozenecký kočárek. Teď dceři je 2 roky a 3 měsíce a kočárek už nepoužívá tak od roku a půl tak o to to mám snažší. A to mám termín v červenci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >