Rande s kolegou

Anonymní
28.8.21 14:42

Rande s kolegou

Ubehlo nekolik mesicu od toho, co jsem zacala myslet na sveho kolegu v praci, i kdyz uz jsem v to ani nedoufala, potykali jsme si spolu a pristi tyden jdeme na rande :D. Jsem z toho nervozni… nevim, jak se mam chovat, o cem se bavit, dlouho jsem zadnou schuzku s muzem nemela… poradite mi? 8o :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
136
28.8.21 14:44
@Anonymní píše:
Ubehlo nekolik mesicu od toho, co jsem zacala myslet na sveho kolegu v praci, i kdyz uz jsem v to ani nedoufala, potykali jsme si spolu a pristi tyden jdeme na rande :D. Jsem z toho nervozni… nevim, jak se mam chovat, o cem se bavit, dlouho jsem zadnou schuzku s muzem nemela… poradite mi? 8o :srdce:

další hlupaňa - vztah v práci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1241
28.8.21 14:48

Co je v dome, neni pro me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.8.21 14:52

Pokud jste schopná se s ním bavit v práci, zvládnete to i jinde. Bavte se tak, jak jste se bavili, buďte přirozená. Držím palce! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
28.8.21 15:30

Vztah na pracovisti neni uplne nejlepsi volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32531
28.8.21 15:57
@Jogrr píše:

já budu mít z takového vztahu brzo vnouče :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65962
28.8.21 15:58
@vokishka píše:
já budu mít z takového vztahu brzo vnouče :mrgreen:

Hlavne, ze ne dite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.21 16:00

Se mnou chtěl jít na schůzku kolega v práci kde sem dělala pár měsíců brigádu. Jednou sem s ním šla, ale měla jsem přítele takže sem mu nechtěla zahýbat. A držím se heslem,, co je v domě, není pro mě,, :D :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
346
28.8.21 16:07
@kazzatel píše:
další hlupaňa - vztah v práci

Nám to s manželem klape skvěle. ;) Ale je potřeba umět oddělit osobní a pracovní stránku.

Pro zakladatelku - nervozita je normální, prostě buď svá. Žádné rady nejsou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
28.8.21 16:09

Já jsem takhle poznala svého manžela, nastoupila jsem do nové práce, tři měsíce trvalo než mě pozval na rande a už jsme spolu 12 let a máme teď 7 měsíční dceru :srdce: :* ne všechny vztahy na pracovišti jsou na pytel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16139
28.8.21 16:25
@Anonymní píše:
Ubehlo nekolik mesicu od toho, co jsem zacala myslet na sveho kolegu v praci, i kdyz uz jsem v to ani nedoufala, potykali jsme si spolu a pristi tyden jdeme na rande :D. Jsem z toho nervozni… nevim, jak se mam chovat, o cem se bavit, dlouho jsem zadnou schuzku s muzem nemela… poradite mi? 8o :srdce:

Chovala bych se normálně, je to jen chlap ;) Oni jsou taky nervózní, neboj ;) A buď to klapne nebo ne…buď veselá, příjemná…bavit se můžete o čemkoliv, určitě najdete společné téma. Já mám raději, když je chlap ukecanější, protože já moc nejsem, ale když začne, pak se taky chytnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16139
28.8.21 16:28
@Jogrr píše:

Za to ale velmi častá :D Naši se taky poznali v práci…záleží i, jestli dělají na stejném oddělení, třeba se vůbec nemusejí potkávat. Nevidím v tom zásadní problém. V práci to holt často jiskří :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
28.8.21 19:05

Vztahy na pracovišti jsou velmi časté a i dopadají dobře..viz u nás ve firmě je jich několik. Někteří zůstali spolu v práci, u jiných jeden šel do jiné práce, ale z důvodu lepšího výdělku nebo změny. To že to někdy nevyjde, to je blbý..ale neznamená to, že jsou pokaždé ti dva na nože.

Ono taky, kde někoho potkat, když už nechodíte někde na zábavy a do společnosti že? A navíc vám není už dávno 20.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat