Rande s mladým mužem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Babeta3380
Povídálka 29 příspěvků 24.04.19 17:29
Rande s mladým mužem

Ahoj všem, holčiny potřebuju poradit. Po třech letech se skóre nula jsem byla na rande, první procházka, kafe, druhé rande lítání na motorce, oběd venku no a teď se v pátek schyluje na třetí, které bude u mě doma. A já mám big problém. Když jste venku, koukáte chvíli na sebe, kolem sebe…je nějaký plán. Doma? V domě nemám obývák (zatím), je tu kuchyn a ložnice vedle sebe. On je spíše introvert, já taky, moc nemluvíme. Bydlím na vesnici, nedá se tu nic dělat. Je hodně mladší, takže témata k hovoru jsou generačně odlišná. Oba víme, čemu dojde, chemie funguje na 100 procent, ale nevím, jak se k tomu dohrabat, abychom si to užili. Přemýšlím jak blbka. Dojde, pozvu ho do kuchyně, nabídnu kávu, otevřu samozřejmě víno :-) a…Měla jsem 1Olety vztah, a ted tri roky pauzu, tak vůbec nevím jak strávit večer. Nějaké nápady prosím?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 24.04.19 17:33

Co nějaká prochazka před tou kávou? Abyste se trochu rozkecali mimo tvůj dům a až pak jít tam? Aby se proste uvolnil a nebylo to nucené

Kriss Tina
Extra třída :D 10634 příspěvků 24.04.19 17:34

Pustit nějaký film? :lol: je to aspoň dobrá kulisa když dojdou témata k hovoru :mrgreen:

ulejka
Povídálka 24 příspěvků 24.04.19 17:34

Přivítej ho v erotickém prádle a skoč na něj.

mrav
Nadpozemská drbna 28832 příspěvků 24.04.19 17:38

Dejte si vínko v restauraci a pak ho pozvi k sobě. Kolik je tobě a kolik jemu?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28668 příspěvků 24.04.19 17:41

@Babeta3380 o kolik je mladší?
My jsme s manželem jezdili po výletech… tak se vždycky našlo téma k hovoru… buď o tom, kde jsme, co tam je, co je poblíž, nebo o plánování, kam se zase podíváme… i přes věkový rozdíl jsme měli shodná témata k hovoru… a jestli se znáte už déle než dva tři dny, tak kafe, víno a pak se prostě uvidí, jestli se na sebe vrhnete ještě v kuchyni, nebo se přesunete do ložnice… každopádně můžeš tu postel ustlat, zastlat pod nějaký přehoz a naaranžovat jako velkou sedačku… a pustit film, přinést si to víno a pak to nechat na osudu… :oops: :srdce:

Babeta3380
Povídálka 29 příspěvků 24.04.19 18:00

Mě 39, on 24, vypadá starší i se tak chová, no ty filmy…já mám staré komedie Funes nebo Gepardieu… no ta procházka…chodit mezi barákama a tady je akorát hospoda. Jedu pro něj autem do města a pak k sobě, takže po cestě si vypít nemůžu, dojedeme k domu

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28668 příspěvků 24.04.19 18:11

@Babeta3380 všude se dá chodit na procházku… neříkej, že nemáte někde za dědinou kousek lesa nebo háječek… stáhni nějaký novější film a uvidíš… ono to nějak dopadne… třeba ani na ten film nedojde… :mrgreen:
My jsme s manželem jen o osm let od sebe, ale třeba zrovna ty filmy a knihy se nám líbí stejné, takže u nás by to bylo jednodušší… měl 25 let, když jsem ho poznala… místo Funese nebo Depardieu jsem byla taky zažraná do Zeměplochy, takže já bych měla jasno… ale do restaurace spolu cestou jít můžete, však nemusíš nutně pít alkohol… já bych to asi udělala tak, že bychom nejdřív zajeli někam na kafe a na večeři, třeba někam poblíž, kde je nějaké výletní místo, a pak za tmy teprve ke mně domů…

Babeta3380
Povídálka 29 příspěvků 24.04.19 18:17

Jj to zní dobře Regino, právě mi přijde divné, dojet k domu v 6 večer a sedět v kuchyni. Bydlím tu dva roky, jsou tu stezky - panelky jinak planina… jsem u Hodonína. Zkusím mrknout do mapy

Lexter
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 24.04.19 18:20

Jeho tak zajímají nějaké procházky. :P

Ou
Echt Kelišová 7694 příspěvků 24.04.19 18:43

Je k tomu písnička!
https://www.youtube.com/watch?…

Ale jinak ho s tím kafem a vínem posaď tak, abyste mohli co nejsnáze přejít k líbání - takže okolo jídelního stolu to není dobrý nápad, sedačka je lepší. Pokud jsi dostatečně odvážná, tak se při tom víně rovnou zeptej co má rád a jak by to chtěl a převezmi iniciativu.

Výhodou je, že když přežijete úvodní trapno, tak pak už to bude jen lepší.

Ou
Echt Kelišová 7694 příspěvků 24.04.19 18:45
@mrav píše:
Dejte si vínko v restauraci a pak ho pozvi k sobě. Kolik je tobě a kolik jemu?

Vesnice… I kdyby v tamní hospodě měli pitelné víno, tak tam fakt nemůžeš vzít na rande svůj nový objev, zejména pokud je to zajíček a ty se nechceš stát terčem okamžitých vtipů a následného drbání až do prázdnin.

A cílem je minimalizovat čas na trapnou konverzaci, než se dostanou do postele a pak budou schopní mluvit s menšími rozpaky, ne to prodlouhžit pobytem v restauraci a pak ještě přejezdem domů.

Babeta3380
Povídálka 29 příspěvků 24.04.19 18:57

@Ou hlavně nemyslet na matku…tos mě dostala :-) no myslím, že on si je jistý dost, to já vyšiluju…klasika

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8317 příspěvků 24.04.19 19:07

Vem ho do toho nezařízeného pokoje a zeptej se ho na jeho názor, jak to zařídit. Při tom ho můžeš obejmou, dát mu pusu jako odměnu za rady… A to už by se snad měl chytit, ne? :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28668 příspěvků 24.04.19 19:10
@Lexter píše:
Jeho tak zajímají nějaké procházky. :P

a proč by ne, meze už jsou docela teplé… :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama