Ranné těhotenství další

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 07:28
Ranné těhotenství další

Ahojky nepsala bych tu kdybych si nevěděla rady jsem v 7tt a od včerejška mám výtok když zaschne na kalhotkách a trochu přičichnete zapáchá jsem i vždy po ránu nafouklá a mám šílené akné a k tomu ještě unavená lehnu odpoledne a normálně mužů usnout klidně i opul 10
Kontrola mě čeká za týden
Chci se tedy zeptat zda je to vše normální?

Reakce:
Janli
Kelišová 6871 příspěvků 21.12.18 08:00

Výtoky jsou v těhotenství normální, ale ne zapáchající. Zajdi co nejdřív k lékaři a nech si výtok přeléčit. V těhotenství je to zvlášť důležité. Nepřeléčená infekce může způsobit později i předčasný porod.

denkat
Kecalka 373 příspěvků 21.12.18 09:31
@Anonymní píše:
Ahojky nepsala bych tu kdybych si nevěděla rady jsem v 7tt a od včerejška mám výtok když zaschne na kalhotkách a trochu přičichnete zapáchá jsem i vždy po ránu nafouklá a mám šílené akné a k tomu ještě unavená lehnu odpoledne a normálně mužů usnout klidně i opul 10
Kontrola mě čeká za týden
Chci se tedy zeptat zda je to vše normální?

Ahoj, všechno je to normální a co se týče toho výtoku tak každý výtok svým způsobem zapáchá, prostě je to taková přirozená, individuální vůně každé ženy nehledě na to, že na kalhotkách se drží i jiné tělní tekutiny, které můžou celkový pach ovlivnit, například pot .....nicméně pokud má výtok hnědou, žlutou nebo nazelenalou barvu a páchne opravdu nepříjemně, což si myslím, že spolehlivě poznáš, tak potom to může značit zánět či jiný problém

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >