Pohlaví miminka v 13tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 18:35
Pohlaví miminka v13tt

Ahoj holky zajímá mi někomu s vás spletli pohlaví miminka v 13 tt, v Podoli, doktor Lubomír Hašlik, děkuji.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 13. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
iwa83
Kelišová 6961 příspěvků 20.12.18 18:41

V 13tt je na 100% jistotu brzo. Nechapu proc to nekdo tak hroti. Jestli chces vedet pohlavi tak brzo, jdi na ty krevni geneticke testy, tam se sdeluje i pohlavi. Z UTZ je to proste brzo…

kve-tinka
Závislačka 4556 příspěvků 6 inzerátů 20.12.18 18:45

Nenapadlo me to ani po doktorovi v takovem tydnu chtit ;)

dickys
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 20.12.18 18:46

@iwa83 Ale prd, není to brzo :) Mně řekli ve 12tt obě děti a trefili se i u kamarádek, co byly na stejném pracovišti. Bohužel s tím Podolím zkušenost nemam, byla jsem jinde, ale pokud to doktor řekl jistě, tak bych to tak brala.

Lenchik177
Povídálka 16 příspěvků 20.12.18 18:47
@iwa83 píše:
V 13tt je na 100% jistotu brzo. Nechapu proc to nekdo tak hroti. Jestli chces vedet pohlavi tak brzo, jdi na ty krevni geneticke testy, tam se sdeluje i pohlavi. Z UTZ je to proste brzo…
děkuji moc
Micaella22
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 20.12.18 18:47

Spletl? Kde je napsany, ze to musi vedet na 100% v tomhle tydnu? :mrgreen: je moc brzo. Pockej do 16-17tt kdy to uz bude - rekneme na 90%

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15612 příspěvků 20.12.18 18:48

Nechte se překvapit :kytka:

Lenchik177
Povídálka 16 příspěvků 20.12.18 18:48
@dickys píše:
@iwa83 Ale prd, není to brzo :) Mně řekli ve 12tt obě děti a trefili se i u kamarádek, co byly na stejném pracovišti. Bohužel s tím Podolím zkušenost nemam, byla jsem jinde, ale pokud to doktor řekl jistě, tak bych to tak brala.
doktor řekl , asi spíš je to holčička
Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 20.12.18 18:50

U prvního se trefili, u druhého ve 12tt řečeno kluk, ve 14tt jiný doktor řekl opět kluk a v 16tt moje dr souhlasila, takže počítam s klukem :mrgreen: ale není to úplně na 100%. Jinak většinou to neříkají moc brzo, aspon ne jistě, u nás byl dobře vidět ten hrbolek :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 18:52
@Kriss Tina píše:
U prvního se trefili, u druhého ve 12tt řečeno kluk, ve 14tt jiný doktor řekl opět kluk a v 16tt moje dr souhlasila, takže počítam s klukem :mrgreen: ale není to úplně na 100%. Jinak většinou to neříkají moc brzo, aspon ne jistě, u nás byl dobře vidět ten hrbolek :think:
vám to řekli v Podoli ?
Helca83
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 20.12.18 18:54

To by musel byt sakra dobre videt pindik a kulicky, jinak bohuzel pockat :nevim:

Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 20.12.18 18:55
@Anonymní píše:
vám to řekli v Podoli ?

Ne v Podolí ne, nejsem pražská. Pokaždé jiný doktor v jiném zařízení.

ugluk
Hvězda diskuse 44128 příspěvků 20.12.18 18:55

Chce to zkušeného doktora, kvalitní ultrazvuk a správně natočené miminko. I za těchto okolností mi dr. řekla, že raději říká na 90 %, aby se k tomu někdo zbytečně neupínal. A samozřejmě usuzovat dle sklonu pohlavního hrbolku, nikoliv z toho, jestli tam má nebo nemá pindíka (v tomhle tt vypadají všichni stejně). Předpokládám, že kdyby si nebyla jistá, na rovinu mi ro řekne. (trefila se)
Nicméně konstatování „asi spíš“ bych viděla stále na 50 %.

Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 20.12.18 18:55

@Helca83 ve 13tt žádný pindik vidět není, určuje se to podle sklonu pohlavního hrbolku ;)

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 20.12.18 19:08

Prvni mi rekli na 2 screeningu a ted druhe na 1 screeningu ve 12tt a vzdycky to vyslo. Zalezi jake ma ten lekar zkusenosti a vybaveni- ja byla vzdycky v Gennetu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >