Reklama

Ranní moč - setkal se s tím někdo?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 10:29
Ranní moč - setkal se s tím někdo?

Rano od kamarádky syn vycural tohle. Setkali jste se někdo s něčím podobným?

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 04.03.17 10:32

Zánět, bílkoviny, hnis… Doma to nevykoumá, šla bych k lékaři.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 10:33

Moč sama o sobě je v pořádku, byla zakalená a takhle to sedlo. Podle papírku je všechno dobré

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 04.03.17 10:44
@Anonymní píše:
Moč sama o sobě je v pořádku, byla zakalená a takhle to sedlo. Podle papírku je všechno dobré

A k čemu tu moč odebírala, jaký byl důvod? Papírek je leckdy na nic.
Takhle jsem donesla svou moč na pohotovost, dle papírku v pohodě. Ještě ten den ráno při laboratorním vyšetření zánět jako hrom, ony ty papírky neodhalí vše.

V laboratoři se zkoumají všelijaké složky moči, nebo krve. Podle toho jak to určí lékař na základě obtíží pacienta.

Demi
Závislačka 4004 příspěvků 04.03.17 11:07

Tohle není normální moč. Podle mě bílá usazenina jsou proteiny. Chlapeček nemá další potíže, jako je bolesti při močení, bolesti v zádech, horečka, apod.? Jestli byl proužek po omočení v takové moči čistý, dost o tom bohužel pochybuji. Zabývám se tímto už roky, synovi také denně hlídáme moč, tak se mi to nezdá.

Tarinka
Echt Kelišová 8191 příspěvků 1 inzerát 04.03.17 11:10

Donest ranni sterilni moc ve zkumavce na rozbor a kultivaci. Trochu bilych srazenin v moci je ok, toto je ale moc.

Alkata
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 04.03.17 11:11

Pardon, ale takhle „zdravá“ moc nevypadá. Ani omylem.

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 04.03.17 11:20

Na ty domácí papírky bych se vykašlala. Já mám opačnou zkušenost - podle papírků v moči bílkovina, u doktora moč čistá. Každopádně člověk nemusíš být odborník, aby věděl, že takhle normální moč nevypadá.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 04.03.17 12:10

Takovou moč měl můj děda, který měl ledvinové kameny - ta uzenina byl „písek“ z nich.

Azzii
Stálice 71 příspěvků 04.03.17 12:28

Nesrazeli mu v noci horecku sirupem (Nurofen, Paralen..)? U nas to pak vypada podobne. Jestli ne, hned bych jela na pohotovost se vzorkem moci.

blumen
Hvězda diskuse 40324 příspěvků 04.03.17 12:31
@Anonymní píše:
Rano od kamarádky syn vycural tohle. Setkali jste se někdo s něčím podobným?

A z jakeho duvodu mu odebirala moc do zkumavky?

Ewinkazakr
Kecalka 191 příspěvků 04.03.17 12:52

Je to sul v moci, mala to mela taky, asi pred mesicem, byli jsme o vikendu u babicek a ona nemusi nic sladkeho, tak ji porad nabizi tycinky a bramburky :zed: (pekne me to stve, ale to je jina kapitola), malo pila a pak dva dny po ranu mela usazeninu v moci. Vydesilo me to, i kdyz to teda nebylo tak moc, jako tady na fotce, slila jsem to z nocniku do zkumavky a valili jsme k doktorce, ta jen mrkla a hned, ze je to sul a co jedla slaneho, moc i otestovali a jinak uplne v poradku, jen rikala at hodne pije a neji nic zbytecne slaneho, ze ty detske ledviny to sul nestihaji odbouravat. Za par dnu se to upravilo a moc ma krasnou. Jeste rikala, ze kdybych to neresila, muze z toho mit casem i ledvinove kameny. Takze hodne pit a malo solit. Fakt jsem se lekla, ted uz si davam poradny pozor, co kde deti jedi, i jidlo solim radeji mene :)

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 04.03.17 14:34
@blumen píše:
A z jakeho duvodu mu odebirala moc do zkumavky?

Tak mě například napadlo, že její syn se vyčůral do nočníku a maminka, když ho šla vylít, tak si všimla této na první pohled jiné skladby, barvy moči. Lekla se, a tak jí okamžitě napadlo moč vylít do této průsvitné sklenice, aby tuto moč vzala a ukázala paní doktorce, ale jelikož je uživatelkou emimina, tak prvně zkusila nás.

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 04.03.17 14:36
  • oprava ale jelikož má kamarádku, ketrá je uživatelkou emimina a ví o tom, tak požádala kamarádku, ať nám to tady ukáže…

blumen
Hvězda diskuse 40324 příspěvků 04.03.17 14:48
@Petulka1234 píše:
Tak mě například napadlo, že její syn se vyčůral do nočníku a maminka, když ho šla vylít, tak si všimla této na první pohled jiné skladby, barvy moči. Lekla se, a tak jí okamžitě napadlo moč vylít do této průsvitné sklenice, aby tuto moč vzala a ukázala paní doktorce, ale jelikož je uživatelkou emimina, tak prvně zkusila nás.

Proto se ptam. Mohl do nocniku neco nalit a pak se vycurat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama