Ranní / odpolední test

24.5.11 09:08

ranní/ odpolední test

AHoj holky,
ovu byla (dle teploty a ovu testu) 15DC. 23DC (8DPO)byl z ranní moči na mamatestu 10 nepatrnej duch, 24 DC (9DPO) jiný test (citlivost 25) měl ducha už viditelnýho, ale ne úplně výrazně, hned sem sjela pro mamatest, dělala sem oba po obědě, ale vyšel negativní, dneska ráno (25DC-10DPO)ten samý test co včera zase duch. Je pravda, že je hodně brzo a chodím čůrat co půlhodinu, může to být nějak ovlivněný? Už těch nervů mám dost,takže sem sand an chvilku z testování vyléčená, ms mám dostat v pátek a dřív než v nedělu netestuju :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31604
24.5.11 09:13

Pro mě teda zásada brzkého testování je testovat vždy ze stejné moči (tj.nejlíp té ranní) a vždy stejnou značkou a typem testu :nevim:

U prvního jsem testovala jednou odpoledne, našla polimitního ducha, někdy za dva dny testovala tím samým testem, ale moč nebyla tak koncentrovaná a nic tam nebylo. A pak zase mamatestem 25j a tam už byl duch.
U druhého vždy z ranního čurání, vždy mamatestem 10 a duch pouze sílil.
První výsledek testování právě čučí na Krtka, druhý se co nevidět vylodí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29412
24.5.11 09:48

Já se řídím heslem, netestovat před MS. Jednak může přijít zklamání, což se stává dost často v podobě MS, že se vajíčko neudrží (a když netestuji, tak o nějakých čárkách ani nevím) a jednak později jsou samozřejmě už ty čárky mnohem výraznější a nemusím tam nikde vykoukávat duchy. Takže těhotná asi budeš, ale taky je to normální, je ještě brzy a dle mě nemá smysl testovat každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
24.5.11 09:53

taky to mám dostat v pátek… ale vzhledem k bolení břicha mám ten dojem, že mrcha už je na cestě…
jinak souhlasím s gabi, netestuju před termínem MS, pak z toho mám jen depky… ducha si tam většinou vykoukám a pak jsem v prd***, když druhej den dorazí červená…

každopádně ti ale moooooc držím palečky ať je to tam! :pankac: :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.11 09:54

Gladys, díky

Gabi, já to tak prostě máma nedá se s tím bojovat :-D zvlášť, když vím, že to fakt mohlo konečně vyjít…zase na druhou stranu počítám s variantou, že to (opět) nevyjde…jen mě prostě zajímalo, jestli je fakt rozdíl, jestli se test dělá z ranní moči nebo bběhem dne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.11 10:15

sluníčko: určitě je rozdíl dělat test ráno nebo odpoledne (hlavně takhle brzo, po 2 týdnech už je to jedno :wink: )…však je to koneckonců poznat i pohledem (a počuchem :mrgreen: ), ráno je ta moč koncentrovanější a tím pádem je tam i víc HCG…
takže jak už tu bylo psáno, ideální je testit vždy z první ranní moči a stejným testem. Jinak sílit by to mělo přibližně obden.
a držím palce moc :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29412
24.5.11 10:47
slunicko.lucinecka píše:
Gladys, díkyGabi, já to tak prostě máma nedá se s tím bojovat :-D zvlášť, když vím, že to fakt mohlo konečně vyjít…zase na druhou stranu počítám s variantou, že to (opět) nevyjde…jen mě prostě zajímalo, jestli je fakt rozdíl, jestli se test dělá z ranní moči nebo bběhem dne…

Počkej a udělej testík tak za dva dny, to by měla být čárka už silnější. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31604
24.5.11 14:01

Já tě chápu, taky jsem brzký testovač, baví mě to :lol: Případný nezdar bych si tragicky nebrala, zkrátka příroda ví, co dělá.
Nicméně držím palce, ať se duch drží 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.11 17:51

dobry den chci se zeptat dnes sem delala test a tohle mi ukazal sem z toho v šoku nevím co a jak mužete mi nekdo poradit prosím vás kdo stím máte skušenost dekuji moc Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18259
24.5.11 18:56
lucinkaa1 píše:
dobry den chci se zeptat dnes sem delala test a tohle mi ukazal sem z toho v šoku nevím co a jak mužete mi nekdo poradit prosím vás kdo stím máte skušenost dekuji moc Lucie

Ahojky, ja bohuzel tehu carku, tam kde ma byt nevidim :nevim: a ostatni nejake zbarveni na krajich testu apod., je zpusobeno spatnym testem…zkus jiny…a drzim pesticky, aby ty dve carky tam brzy byly a na spravnem miste :kytka: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.11 18:59

děkuji za odpoved sem z toho zoufala už nevím co mam dělat nevím zda není brzy na test no :-( :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18259
24.5.11 19:02
lucinkaa1 píše:
děkuji za odpoved sem z toho zoufala už nevím co mam dělat nevím zda není brzy na test no :-( :cry:

Kdy mas dostat MS? a nebud smutna , ono se to podari :kytka: treba je vazne jen brzy na testovani :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.11 19:03

pravě že Ms sem už mela mít ale ja byla 16.5 na krvy a na gyn a nic tam nebylo :cry: a Ms sem mela mít 17.5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18259
24.5.11 21:01
lucinkaa1 píše:
pravě že Ms sem už mela mít ale ja byla 16.5 na krvy a na gyn a nic tam nebylo :cry: a Ms sem mela mít 17.5

Tak zkus znova testik…a uvidis :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.11 21:13

juju zkusím to znova no :-( doufam že to bude vse ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu