Ranní rozcvička pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 11.12.17 10:33
Ranni rozcvicka pro deti

Ahoj, chtěl a bych poprosit o typ na ranni rozcvicka vhodnou pro dceru skoro 5 let. Poradite někdo? Zatím po ránu necvicíme, ale chtěla bych začít. Děkuji za rady

Reakce:

bublinek
Kelišová 5170 příspěvků 11.12.17 15:33

Co protažení s jogovými ásanami? Koupit třeba nějakou knihu na Ježíška a pak to spolu praktikovat?

Nechci rýpat, ale proč chceš zavést rozcvičku? Jsem jen zvědavá.

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 12.12.17 22:15

@bublinek myslím si, že cvičení po ranu je zdravé a dodá energii na zbytek dne. Proto. ;)

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 12.12.17 22:18

@Dana 07 to jsi dobrá. Já jsem ráda, když se děti nasnídají, oblečou, vyčistí zuby, zabalí svačiny a v 7:30 odrazí do školy :mrgreen: Cvičí odpoledne u Jogínků.

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 12.12.17 22:20

@MisaHanuska no taky nevím jak to budem zvládat, ale chtěla bych to zkusit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >