Ranní rozcvička pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 11.12.17 10:33
Ranni rozcvicka pro deti

Ahoj, chtěl a bych poprosit o typ na ranni rozcvicka vhodnou pro dceru skoro 5 let. Poradite někdo? Zatím po ránu necvicíme, ale chtěla bych začít. Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4899 příspěvků 11.12.17 15:33

Co protažení s jogovými ásanami? Koupit třeba nějakou knihu na Ježíška a pak to spolu praktikovat?

Nechci rýpat, ale proč chceš zavést rozcvičku? Jsem jen zvědavá.

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 12.12.17 22:15

@bublinek myslím si, že cvičení po ranu je zdravé a dodá energii na zbytek dne. Proto. ;)

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 12.12.17 22:18

@Dana 07 to jsi dobrá. Já jsem ráda, když se děti nasnídají, oblečou, vyčistí zuby, zabalí svačiny a v 7:30 odrazí do školy :mrgreen: Cvičí odpoledne u Jogínků.

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 12.12.17 22:20

@MisaHanuska no taky nevím jak to budem zvládat, ale chtěla bych to zkusit

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama