Reklama

Ranní rozcvička pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 11.12.17 10:33
Ranni rozcvicka pro deti

Ahoj, chtěl a bych poprosit o typ na ranni rozcvicka vhodnou pro dceru skoro 5 let. Poradite někdo? Zatím po ránu necvicíme, ale chtěla bych začít. Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinebublinek
Kelišová 5022 příspěvků 11.12.17 15:33

Co protažení s jogovými ásanami? Koupit třeba nějakou knihu na Ježíška a pak to spolu praktikovat?

Nechci rýpat, ale proč chceš zavést rozcvičku? Jsem jen zvědavá.

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 12.12.17 22:15

@bublinek myslím si, že cvičení po ranu je zdravé a dodá energii na zbytek dne. Proto. ;)

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 12.12.17 22:18

@Dana 07 to jsi dobrá. Já jsem ráda, když se děti nasnídají, oblečou, vyčistí zuby, zabalí svačiny a v 7:30 odrazí do školy :mrgreen: Cvičí odpoledne u Jogínků.

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 12.12.17 22:20

@MisaHanuska no taky nevím jak to budem zvládat, ale chtěla bych to zkusit

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >