Reklama

Vánoce dárek pro učitelku v MŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 20:08
vánoce dárek pro učitelku v mš

Holky co dáváte k vánocům učitelkám v mš? my máme pro ni hrneček se jménem a lepší čokoládu. Stačí to? Potěšil by vás to?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

zrcadlo
Kelišová 6751 příspěvků 10.12.17 20:16

Vánoční dárek dáváme našim nejbližším. Nevidím důvod dávat dárky učitelkám, nedávám ani pošťákům, účetní z finančáku, policistům, doktorovi apod.
Na konci školního roku poděkujeme drobností nebo kytičkou za celý školní rok, ale dávat dárky k Vánocům - proč?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 20:20

@zrcadlo protože se mi moc líbí jak se věnuje mému dítěti a je to poděkování za to. Pro syna je to,,bližší člověk". Srovnávat učitelku s policistou nebo postákem se mi ůplne nezdá 8)

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 10.12.17 20:20

Já dávala minulé dva roky..letos mám už dvě děti ve školce - bohužel každý v jiné třídě a 6 dárků fakt kupovat nebudu..takže letos nedostanou..ale jinak to co plánuješ je oka..

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 10.12.17 20:21

Navíc letos má syn nové učitelky a s těma nejsem nějak extra spokojená..tak je mi blbé dávat učitelkám od dcery, které jsou super a nedat učitelkám od syna..

Alyss1
Závislačka 2777 příspěvků 7 inzerátů 10.12.17 20:22

Budemem dávat čistě jako poděkování. koupíme krásnou kouličku co mají na famářských trzích.

feijao amado
Povídálka 23 příspěvků 3 inzeráty 10.12.17 20:22

A to já zas jo, na rozdíl od policistů a pošťáků se totiž celý rok starají o naše děti a svým způsobem patří do rodiny, protože díky synově výřečnosti o nás ví skoro vše:) Takže za mě je dárek pro učitelku v MŠ nebo pediatričku a zdravotní sestru samozřejmost. Máme pro ně balíček s čajem, čokoládou, krémem z YR a svíčkou z Ikea. Jsou to jen drobnosti, ale hezky vypadají a věřím, že udělají radost.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 10.12.17 20:23
@Anonymní píše:
Holky co dáváte k vánocům učitelkám v mš? my máme pro ni hrneček se jménem a lepší čokoládu. Stačí to? Potěšil by vás to?

Kdybych byla učitelka a dostala to od dítka, tak určitě :) Ještě bych s dítkem vyrobila přáníčko. Mně to přijde milé. Mám kamarádku, co učí a ta už má přes 20 hrnečků, na každý den v měsíci jeden(říká s úsměvem)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 10.12.17 20:23

Hele a co jí míníš dát na konci roku? Zájezd do Karibiku? ;)
Neé, nechci být protivná, ale upřímně, nechtěla bych být učitelkou, které každá maminka cpe hrnečky ke každé prapodivné příležitosti :) za rok by jich mohla nasbírat pár desítek, tooo mi nepřijde úplně nejlepší představa ;)
Já jsem z generace, která dávala na konci roku kytku a dárek na konci prvního stupně a pak v devítce… na konci devítky jsme si s naší úžasnou třídní všichni potykali a bylo. Myslím, že dárky fakt nejsou to hlavní. :)

cverunka
Závislačka 2551 příspěvků 10.12.17 20:26

Já dávám vždy. Je to vždy jen nějaká milá maličkost, která se dá nějakým způsobem spotřebovat, pač vím, že učitelka nemůže doma skladovat mraky lapačů prachu. Minulý rok jsem dávala hezky zabalené peelingové mydýlko z Manufaktury, před tím kornoutek oříšků a sušeného ovoce. Tento rok ještě nevím, možná nějaký dobrý sypaný čaj.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 20:27

Proboha, nechápu co to je za modu dávat takové dárky… dej něco, co zvadne nebo co může sníst, hlavně ne trapný hrníček nebo lapač prachu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 20:27

@Alyss1 to zní hezky:)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 10.12.17 20:28
@feijao amado píše:
Máme pro ně balíček s čajem, čokoládou, krémem z YR a svíčkou z Ikea.

Vše zmíněné si vybírám sama a darované neoblíbené značky mě rozčilujou jako máloco. :roll: Prostě nežeru všechny čokolády, nepiju všechny čaje a nepatlám si ksicht vším v dohledu. :nevim: A skladovat doma to, co nechci, mě upřímně nebaví - a vyhazovat to tím míň.
Omlouvám se za reakci od srdce, ale mě by tyhle věci - ať už jako učitelku, doktorku nebo cokoliv dalšího - upřímně otravovaly, a to si jako pacientka na příjemné vztahy s doktory potrpím.

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 10709 příspěvků 10.12.17 20:28
@zrcadlo píše:
Vánoční dárek dáváme našim nejbližším. Nevidím důvod dávat dárky učitelkám, nedávám ani pošťákům, účetní z finančáku, policistům, doktorovi apod.
Na konci školního roku poděkujeme drobností nebo kytičkou za celý školní rok, ale dávat dárky k Vánocům - proč?

Jednou jsem si postezovala postacce, ze uz nechodi zadne dopisy… A ona mi poslala pohled z dovolene :srdce: davam postacce, sousedum, ucitelkam… Delam nalozene syry, vajecny konak, vanocku…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 20:28

@Kelliee jejda, tak na konci roku přidáme talířek :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >