Škodi lak na vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ahojson
Povídálka 24 příspěvků 06.12.17 17:33
Škodi lak na vlasy?

Ahoj, dcera (4) chodí na balet a na vystoupení jim trenérka lakuje vlasy (drdulky). Škodí nějak vlasům ten lak (sprej )? Jinak když se toho dcera jen malinko na dýchá, říká že jí bolí hlavička :nevim: ????

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 06.12.17 17:39

@ahojson Mě to vadí i jako dospělé. Jednou je to chemie a dostává se do těla, jak tím nadýcháním, tak pak přes kůži. Ano, dýcháme horší věci, ale vědomě do sebe cpát ještě další chemii. Ne, děkuji.
Je to opravdu nezbytně nutné? Podepisovali jste nějaký papír?

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 06.12.17 17:40

Tak kdyby škodil, tak je většina ženských už k. o… :nevim:

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 06.12.17 17:44

Já myslím, že když se zeptáš na internetu na něco, jestli škodí, tak určitě od někoho dostaneš odpověď, že to škodí. Ať už to je lak, drdoly, balet, nebo organizovaný trénink čehokoli pro čtyřleté děti :-) Jestli dcera nemá lak ráda, tak zařiď ať ho nedostává, vyloženě zdraví prospěšnej určitě nebude.

Jana525
Závislačka 4718 příspěvků 06.12.17 18:04

Skodi to hlavne zdravi, mne by se to nelibilo.

pannda
Kelišová 6412 příspěvků 29 inzerátů 06.12.17 18:09

Dcera chodí na gymnastiku a drdoly nelakuji, pouze vyjímečně na závody. Na drdol je nejlepší síťka a sponky, určitě dostačující..

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 06.12.17 18:32

Tak škodit by mělo, ale to z vlasových přípravků skoro vše - POKUD JE TO POUŽÍVÁNO DLOUHODOBĚ. Je otázka jak často mají vystoupení, počítám, že ne každý týden. Pokud ji z toho při nadechnutí bolí hlava, tak bych ji na ta vystoupení koupila jiný lak (nebolehlavový, možná nějaký gel lak). Ale brala bych to s nadhledem, jedna magnetická rezonance, vydá škodlivostí dost možná za celoživotní lakování vlasů :think:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 06.12.17 18:40

No nic dobrého v tom určitě není a mě by se to nelíbilo :nevim:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15101 příspěvků 06.12.17 18:41

Ano, klasická kosmetika je plná různých chemikálií. Ofiko jsou neškodné, i když i mnohé seriozní výzkumy dokládají opak. Zvášt když se efekt různých škodlivin sčítá, což už mnozí chytrolíni nevnímají.
Já bych se vůči tomu ohradila, vadilo by mi to. Příště je napatlá rtěnkou a řasenou, ne? :think:

Pipet
Generální žvanilka 24028 příspěvků 06.12.17 20:12

@Sexynohy Když chodím na rezonanci co dva roky a lakuju si vlasy do práce, tak si moc plánů do důchodu dělat nemám, jo?

@ahojson A říkala jsi, že nechceš, aby jí to lakovala?

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 06.12.17 20:47
@Pipet píše:
@Sexynohy Když chodím na rezonanci co dva roky a lakuju si vlasy do práce, tak si moc plánů do důchodu dělat nemám, jo?

Ale prdlajs. Přečti si znovu co jsem psala. Že ten lak za celý život asi nebude přesahovat jednu rezonanci (ce se škodlivost týká - ne zření) ;) Jinak jasně, kdo se o to zajímá, tak ví, že je to mnohonásobně větší „darda“ pro organizmus než rtg, ale přece stokrát lepší na to jít, než to neřešit.( Říká ta, která už to taky využila). Důchod bych neřešila, podle mě je to hodně o „tuhosti kořínku“ :kytka:

Pipet
Generální žvanilka 24028 příspěvků 06.12.17 21:10

@Sexynohy A nepleteš si rezonanci a CT? CT je záření…
A jasně, já na to prdím, jen mě to tak napadlo u toho příspěvku 8)

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 06.12.17 21:29
@Pipet píše:
@Sexynohy A nepleteš si rezonanci a CT? CT je záření…
A jasně, já na to prdím, jen mě to tak napadlo u toho příspěvku 8)

CT je ještě „horší“. Já už si ty násobky oproti RTG ani nepamatuju, ale byla jsem fakt překvapená. Právě i ta magnetická by měla být pro tělo „drsoň“. Jinak přeju hodně zdraví, ať je to (v rámci možností) co nejlepší :kytka:

Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 07.12.17 05:48

No jestli sama rika, ze ji z toho boli hlava, tak lze usuzovat, ze zrovna zdravi prospesne to nebude.
Ja teda lak taky pouzivam, ale nestrikam se nejak hodne, ale moc se pri tom nenadechuji.
Navic laky vysusuji vlasy a malym detem bych je fakt nestrikala. At najde jiny zpusob fixace drdolu. Sitky by mely stacit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama